Фалунь Дафа в Україні і в світі

Запрошуємо на безкоштовні онлайн-заняття цігун Фалунь Дафа

Вправи цігун Фалунь Дафа
Виконання п’ятого комплекса вправ Фалунь Дафа

У цей непростий період пандемії ми сповнені переживаннями за себе і своїх близьких. Ми відчуваємо стрес через те, що не можемо ходити на роботу, займатися спортом чи просто відвідувати родичів.

І саме в цей непростий період нам вкрай необхідне щось, що допоможе заспокоїтись, розслабитись, зняти стрес і відволіктись.

Чудовим методом, який дає змогу досягти гармонії та душевної рівноваги, є медитація.

Запрошуємо вас відвідати наші безкоштовні онлайн-заняття із цігун Фалунь Дафа. Під час занять ви зможете виконати прості та плавні вправи під мелодійну музику. Заняття проводять люди, які довгий час займаються Фалунь Дафа. Вони готові відповісти на будь-які ваші запитання та поділитися своїм власним досвідом.

Чому корисно займатися медитацією?

Медитація — це:

 • спокій та гармонія;
 • захист від стресу;
 • подовження життя;
 • покращення здоров’я;
 • активізація розумової діяльності;
 • наповнення енергією.
Вправи цігун Фалунь Дафа
Виконання п’ятого комплекса вправ Фалунь Дафа
Вправи цігун Фалунь Дафа
Виконання другого комплекса вправ Фалунь Дафа

Медицина вже давно підтвердила, що медитація позитивно впливає на організм людини. Так, дані МРТ показали, що в людей, які займаються цігун, щільність сірої речовини мозку вища, ніж у людей, які не медитують. Також підвищується нейром’язова ефективність, знижується активність бета-хвиль, що відповідають за завантаженість мозку, активізується творчість.

Крім того, під час медитації приділяється увага чистоті думок і внутрішньому настрої. Це сприяє підвищенню морального рівня і спонукає робити добрі вчинки.

Коли ж людина перебуває в гармонії, а також заспокоює свою свідомість, то все це призводить до змін і на фізичному рівні. Так, є багато випадків, коли люди за допомогою медитації виліковувалися від хвороб. Звісно, це не панацея, однак позитивний вплив цігун і медитації неможливо не помітити.

Що таке Фалунь Дафа?

Основна книга Фалунь Дафа
Дівчина читає основну книгу Фалунь Дафа – «Чжуань Фалунь»

Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) – це один із видів цігун, який став поширюватися в Китаї з 1992 року. До того часу ця давня практика медитації передавалася лише від учителя одному учню. Майстер Лі Хунчжі адаптував цю систему самовдосконалення для широкої аудиторії.

Усі заняття безкоштовні, а матеріали доступні в мережі інтернет. Вправи прості, однак ефективні, і до снаги людям будь-якого віку й фізичної підготовки.

У Фалунь Дафа зосереджуються на самовдосконаленні за властивістю Всесвіту «Істина — Доброта — Терпіння». Основна теоретична база школи – це книга «Чжуань Фалунь», яку переклали десятками мов, зокрема українською.

Займатися можна в групі чи вдома.

Приєднатися до онлайн-занятя можна на сторінці Інфоцентр Фалунь Дафа в Україні

Там ви знайдете графік безкоштовних занять цигун Фалунь Дафа на кожний тиждень

 

Онлайн-трансляція

 

Вправи цігун Фалунь Дафа
Виконання п’ятого комплекса вправ Фалунь Дафа

 

Вправи цігун Фалунь Дафа
Виконання третього комплекса вправ Фалунь Дафа

 

Онлайн-трансляція

 • Чому існують люди

  Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
 • медитація Фалунь Дафа онлайн
 • Популярне

  pic