Фалунь Дафа в Україні і в світі

Як зберегти молодість і красу

Яка жінка не мріє бути вродливою, стрункою і здоровою? Тисячі представниць прекрасної статі щодня переглядають різні інтернет-сайти — списки різних рецептів молодості й краси.

Щоб залишатися стрункою і красивою, варто дотримуватися кількох нескладних правил:

Рух

Потрібно вести активний спосіб життя. Якщо у вас сидяча робота, обов’язково запишіться до фітнес-клубу або робіть ранкові пробіжки. Якщо вам не під силу навіть це, гуляйте ввечері щонайменше пів години. Прогулянки перед сном не лише підтримують активність, але й заспокоюють і сприяють здоровому сну.

Харчування

Щоби бути здоровою, потрібно правильно харчуватися. Адже навіть учені давно довели, що ми те, що їмо. Важливо не переїдати, особливо на ніч. Це загрожує не лише зайвою вагою, а й погіршенням самопочуття загалом. Якщо відчуваєте, що наїлися — одразу закінчуйте трапезу. Багато дієтологів рекомендують вставати з-за столу з легким почуттям голоду, оскільки насичення зазвичай приходить пізніше.

Здоровий сон

Щоб перебувати цілий день у бадьорому стані, лікарі радять спати 7–8 годин на добу. Однак практика показує, що іноді достатньо й шести годин, головне — перед сном не переїдати, не дивитися страшні й тривожні фільми, негативні новини, краще прогулятися і почитати спокійну цікаву книгу.

Медитація

Про користь медитації відомо давно, і це міцно увійшло в моду в любителів здорового способу життя. Ранкова медитація допомагає налаштуватись на позитивний лад і отримати схвальний заряд на весь день. Вечірня медитація допомагає позбавитися вантажу думок і турбот, які накопичилися упродовж усього дня, що також сприяє здоровому сну.

Медитація Фалунь Дафа

The Epoch Times

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic