Фалунь Дафа в Україні і в світі

Бельгія. Люди високо оцінили принципи Фалунь Дафа під час заходу в Міжнародний день прав людини

Практикувальники Фалунь Дафа провели захід 10 грудня 2022 року, у Міжнародний день прав людини, на Комерційній вулиці в Левені (Бельгія). Вони демонстрували вправи Фалунь Дафа й розповідали людям, як компартія Китаю (КПК) переслідує цю духовну практику протягом 23 років.

Багато перехожих зупинялися, щоб прочитати інформацію на плакатах й поговорити з практикувальниками Фалунь Дафа

Місто Левен (Лувен), батьківщина першого університету, заснованого в Бельгії (1425 р.), є столицею й найбільшим містом фламандської провінції Брабант. Як об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО місто багате прикрашене скульптурами й витворами мистецтва, що належать до епохи середньовіччя в Європі, і є домом для Католицького університету Левена.

Оскільки Різдво не за горами, на вулицях міста попри холодну погоду багато людей, які купують подарунки до свята. Мелодійна музика, під яку практикувальники демонстрували вправи, приваблювала перехожих. Вони зупинялися, щоб подивитися вправи й поговорити з практикувальниками. Деякі з них зазначали, що принципи Фалунь Дафа «Істина, Доброта, Терпіння» мають неоціненну важливість для людства, і засуджували компартію Китаю за переслідування Фалунь Дафа; інші питали, де можна навчитися практикувати Фалунь Дафа.

Практикувальники проводять захід у Левені в Міжнародний день прав людини, 10 грудня 2022 року

Джако (ліворуч) і Б’янка поговорили з практикувальниками Фалунь Дафа. Джако сказав, що люди мають дотримуватися принципів «Істина, Доброта, Терпіння»

Джако і Б’янка довго розмовляли з практикувальниками, а потім сказали, що вони шукають правду життя і їм подобаються принципи Фалунь Дафа «Істина, Доброта, Терпіння». Вони були вражені, коли дізналися, що КПК переслідує практикувальників.

Говорячи про принципи Фалунь Дафа, Б’янка зазначила, що широта поглядів і ухвалення різниці між собою й іншими людьми потребують терпіння. Вона сказала: «Я думаю, що це є основним під час взаємодії з іншими, та й із самим собою теж».

Джако сказав, що принципи Фалунь Дафа дуже добрі для суспільства. Він вважає, що люди мають завжди шанувати ці справжні цінності. «КПК переслідує Істину, Доброту й Терпіння. Це нерозумно. Як хтось може заперечувати ці принципи?»

Він вважає, що практикувальники стають усе сильнішими завдяки своїй завзятості у вдосконаленні в Істині, і КПК переслідує їх за це. Він вважає, що КПК заперечує принципи Фалунь Дафа, щоб змусити китайський народ жити в страху. Партія не хоче надавати людям будь-якої свободи, проте вона не може завжди приховувати й контролювати правду.

Том Вандеваль сказав: «Спосіб, яким практикувальники розповсюджують факти про Фалунь Дафа, дуже добрий. Це може допомогти людям дізнатися про те, що відбувається в Китаї»

Том Вандеваль студент, який вивчає історію, похвалив фундаментальні принципи Фалунь Дафа і сказав: «Принципи «Істина, Доброта, Терпіння» є дуже важливими».

Сестри Надін й Марина (на фото праворуч) йшли за покупками, коли помітили практикувальників, які виконували вправи

Надін та її сестра Марина йшли за покупками, коли побачили практикувальників, які виконували вправи. Вони спитали, де можна навчитися практики. Практикувальниця дала їм інформацію, а потім показала адресу сайту, з якого можна безплатно завантажити книги й навчальні вправи відео. Жінки зраділи й подякували практикувальниці.

Передісторія. Що таке Фалунь Дафа та чому КПК переслідує цю практику

Практика Фалунь Дафа (Фалуньгун) була представлена громадськості в 1992 році Учителем Лі Хунчжи в місті Чанчуні (Китай). Нині Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах і регіонах по всьому світу. Мільйони послідовників цієї духовної практики, що ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» й включає п’ять медитативних вправ, покращили своє здоров’я і характер.

Цзян Цземінь, колишній глава Комуністичної партії Китаю (КПК), злякався популярності Фалунь Дафа, побачивши в цьому загрозу для атеїстичної ідеології КПК, і 20 липня 1999 року видав наказ про переслідування Фалуньгун.

Вебсайт Minghui.org підтвердив загибель тисяч практикувальників Фалуньгун, які втратили життя внаслідок 23-річного переслідування. Передбачається, що фактична кількість смертей набагато перевищує ці дані. Ще більше практикувальників Фалунь Дафа зазнали незаконного ув’язнення й тортур за свою віру.

Є конкретні докази злочинів КПК, пов’язаних із насильницьким вирізанням органів у ув’язнених практикувальників Фалуньгун, яких вбивають із метою отримання органів для трансплантації.

Жун Фа, кореспондент «Мінхуей» у Левені, Бельгія

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic