Фалунь Дафа в Україні і в світі

«Важко повірити»: документальний фільм про насильницьке вирізання органів у живих послідовників Фалуньгун

Важко повірити, але в Китаї практикують вирізання органів у живих в’язнів совісті, і що такий «бізнес» спонсорує держава. /epochtimes.ru/.

Кен Стоун, дворазовий володар премії «Еммі» й режисер фільму «Важко повірити» практично нічого не знав про китайську духовну практику Фалуньгун. Крім того, він спочатку скептично ставився до повідомлень про те, що з відома китайської влади в послідовників Фалуньгун вирізають органи для продажу. Але пізніше він зрозумів, що масові вбивства дійсно здійснюють у Китаї, але мало хто цим переймається.

«Важко повірити»: документальний фільм
Режисер фільму «Важко повірити» Кен Стоун. Фото надано Kay Rubacek

«Я хотів розповісти, чому ніхто не звертає уваги, – говорить Стоун. – Це нагадало мені слова Мартіна Лютера Кінга про епоху громадянських прав у Сполучених Штатах: «Найбільшою трагедією цього періоду соціальних перетворень був не волання поганих людей, а жахливе мовчання хороших людей».

Після шістдесяти з гаком показів у всьому світі й на PBS Television, документальний фільм «Важко повірити» (2015), який отримав кілька кінопремій, тепер доступний у цифровому форматі.

Ленс Говард, старший викладач географії в Університеті Клемсона, включив фільм у навчальну програму, як повідомляється в пресрелізі.

«Я показував приголомшливі документальні фільми про порушення прав людини на своїх лекціях і раніше, але цей фільм викликає шок. І саме тому, що в це так важко повірити, ми нікому не хочемо говорити про це, – сказав він. – Мої студенти сиділи як влиті у свої місця до кінця».

Фільм також включили в програму «Глобальні ініціативи з біоетики» Товариства етики в Нью-Йорку.

«Фільм «Важко повірити» показав нам, як легко медичні працівники утягуються в те, що є неетичним, не усвідомлюючи цього, – зазначила Есма Палджевіс, доцент Університету «Пейс». – Фільм дає нам можливість зробити паузу й переконатися, що ми дивимося на загальну картину і в змозі захистити вразливе населення світу».

Режисер Кен Стоун сказав: «Один з уроків фільму «Важко повірити» в тому, що так багато хороших людей – так багато з нас – не просто мовчали, ми навіть не звернули уваги. Я сподіваюся, що цей фільм змусить більше людей прокинутися».

Джерело: epochtimes.ru

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic