Фалунь Дафа в Україні і в світі

Українець став переможцем 6-го Міжнародного конкурсу піаністів NTD

Український піаніст Антоній Баришевський 2 листопада отримав першу премію на 6-му Міжнародному конкурсі піаністів телеканалу NTD, який проходив у Нью-Йорку. Він виконав Сонату Бетховена № 23 фа мінор, ор. 57. (2 і 3 частини).

Український виконавець отримав золоту премію та головний приз конкурсу — 10 тисяч доларів.

Український піаніст Антоній Баришевський

Український виконавець отримав золоту премію та головний приз конкурсу — 10 тисяч доларів.

Антоній Баришевський народився в Києві. На піаніно почав грати у сім років. Сьогодні він соліст Національної філармонії України.

На своїй сторінці у фейсбук українець поділився радістю перемоги й подякував організаторам:
«Я радий отримати 1-шу премію на Міжнародному конкурсі піаністів NTD у Нью-Йорку. Я вдячний журі та команді організаторів за цей захопливий тиждень, який я провів у Нью-Йорку, виступаючи на цьому конкурсі».

Міжнародний конкурс піаністів — це один із серії міжнародних культурних і мистецьких заходів, які проводить телевізійна компанія NTD.

З 29 жовтня по 1 листопада Десятки конкурсантів зі всього світу змагалися у концертному залі Меркін (Merkin Concert Hall) Музичного центру Кауфмана у Нью-Йорку. 2 листопада проходив фінальний концерт «Зірки майбутнього» і нагородження. До фіналу ввійшли піаністи зі США, України, Росії, Тайваню, Таїланду та Китаю,

Міжнародний конкурс піаністів — це один із серії міжнародних культурних і мистецьких заходів, які проводить телевізійна компанія NTD. Місія цього конкурсу — популяризувати традиційне мистецтво чистої автентичності, чистої доброти та чистої краси, а також повернути славу фортепіанним шедеврам періодів бароко, класики та романтизму.

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
    pic