Фалунь Дафа в Україні і в світі

6-й Міжнародний конкурс NTD серед піаністів: прийом заявок розпочався!

Міжнародний конкурс піаністів, який традиційно організовує телебачення NTD, відомий тим, що акцентує на збереженні й відродженні традиційної, європейської класичної музики. Оголошується приймання заявок і повідомляються деталі проведення конкурсу 2021 року.

Міжнародний конкурс піаністів NTD
Міжнародний конкурс NTD серед піаністів розпочав прийом заявок

Міжнародний конкурс піаністів NTD — це, дійсно, унікальний захід. Крім спеціально написаного для конкурсу твору, піаністи виконуватимуть виключно композиції в стилі бароко, класицизму й романтизму. NTD вважає, що ці періоди, що охоплюють із 1600 по 1900 рік, є зразками класичної музики.

«Стиль класичної музики, створеної між 1600 і 1900 роками — гармонійно сформований і відрізнявся прекрасними мелодійними лініями. У ній була й духовна складова: наприклад, ми знаємо, що музику бароко використовували для служіння в церкві й прославлення Бога», — сказала відома піаністка Жанара Хасенова, яка є членом журі та художнім консультантом конкурсу.

«Важливо не втратити ці традиції [класичної музики] та їх зберегти. Гадаю, що саме ця місія конкурсу дуже цінна й важлива для суспільства, а також для музикантів», — зазначив лауреат Срібної премії конкурсу 2019 року Ніколас Джакомеллі з Італії.

Востаннє конкурс проходив у 2019 році. Сотні піаністів з усього світу подали заявки на участь у ньому. Сімдесят вісім піаністів із 28 країн були відібрані для виступу на конкурсі в Нью-Йорку.

Цього року конкурсанти змагатимуться впродовж трьох турів в одному з престижних концертних залів Нью-Йорка. Піаністи, що пройшли півфінал та фінал, отримають можливість виступити перед мільйонною аудиторією. Таку можливість їм надасть телебачення NTD й газета The Epoch Times на своїх багатомовних вебсайтах та в соціальних мережах у живому ефірі.

Репертуар

 • Під час попереднього туру піаністи повинні виконати дві п’єси: Токату Й. С. Баха та Етюд Ф. Шопена.
 • Під час півфіналу учасники виконають твір, спеціально написаний для конкурсу, та сонату Бетховена на вибір виконавця.
 • Фіналісти конкурсу виступлять із 40-хвилинним сольним концертом, вибравши на свій розсуд твори в стилі бароко, класицизму чи романтизму.
 • Під час конкурсу піаністи не можуть двічі виконувати один і той самий твір.
 • Твір, написаний спеціально для конкурсу

З 2016 піаністи, які пройшли до півфіналу, мають унікальну можливість виконати спеціально написаний для конкурсу твір, у якому поєднані прекрасні китайські мелодії з характерним звучанням фортепіано.

«Це особливий твір, де з’єднані традиційні стилі Західної та китайської музики», — сказала голова журі конкурсу Бекі Яо.

Конкурс цього року нічим не відрізняється від конкурсів минулих років. Оргкомітету конкурсу випала честь вибрати вокальний твір, написаний D.F., художнім керівником нью-йоркської компанії Shen Yun Performing Arts, провідної світової компанії класичного китайського танцю й музики.

Потім член журі конкурсу, композитор Сьюзен Лю, створить аранжування цього твору для фортепіано, приділяючи особливу увагу глибокому божественному змісту лірики й зберігаючи традиції східної та західної музики.

Відповідно до концепції вебсайту Shen Yun, традиційна китайська музика підкреслює вираження внутрішніх почуттів: у давнину завжди використовувалися музичні інструменти для вираження душевного стану. Західна музика, з іншого боку, фокусується на загальному ефекті музичного ансамблю, і для досягнення цього узгодженість і гармонія відіграють першорядну роль.

«Коли я роблю аранжування твору для виконання його на фортепіано, я намагаюся зберегти традиційну гармонію й функціональну гармонію», — сказала Лю.

Усім відібраним учасникам за 45 днів до початку конкурсу надішлють ноти спеціально написаного твору, який вони мають виконувати напам’ять.

Лю радить конкурсантам прослухати звучання симфонічного оркестру Shen Yun, щоб зрозуміти, як передати глибокий зміст гармонійного поєднання східної та західної музики.

Чистота виконання

Ще одна унікальна якість конкурсу — це високий рівень вимог, що пред’являє журі. Усі члени журі конкурсу — піаністи й педагоги з великим стажем. Вони оцінюватимуть не лише технічну майстерність піаніста, а й приділять особливу увагу чистоті виконання, особливо здатності піаніста доводити до глядача властиву класичній композиції внутрішню красу й доброчесність.

«Якщо виконання наповнене дуже чистими думками й почуттями, то ця чудова енергія дійде до серця слухачів, і це пройме їх до глибини душі», — підкреслила Жанара Хасенова.

Організатори Міжнародного конкурсу піаністів NTD щиро вірять, що виконавці, які беруть участь у цьому конкурсі, не лише значно посприяють відродженню класичної музики, а також збереженню традиційної культури та підвищенню духовності людини.

Піаністи від 17 до 35 років (на момент початку конкурсу) повинні до 1 вересня 2021 року зареєструватися для участі в 6-му Міжнародному конкурсі піаністів NTD. Для подачі заявки відвідайте сторінку piano.NTDTV.com

Терміни подачі заявок і дати турів

 • Кінцевий термін подачі заявки: 1 вересня.
 • Оголошення списку конкурсантів: 15 вересня.
 • Попередній, півфінальний і завершальний тури конкурсу відбудуться з 28 по 30 жовтня.
 • Концерт переможців конкурсу та церемонія нагородження відбудеться 31 жовтня.

Нагороди конкурсу

 • Золота нагорода: $ 10 000
 • Срібна нагорода: $ 6000.
 • Бронзова нагорода: $ 3000.
 • Найкраще виконання спеціально написаного для конкурсу твору: $ 3000.
 • Видатне виконання
 • Заохочувальна премія

Міжнародний конкурс піаністів NTD

Міжнародний конкурс піаністів NTD є однією із серії міжнародних культурних і мистецьких заходів, спонсорованих телебаченням NTD. Місія конкурсу полягає в просуванні найціннішого, що містить у собі традиційне класичне мистецтво: чистоти, доброчесності і справжньої краси, а також у прагненні повернути славу фортепіанним шедеврам, створеним у стилі бароко, класицизму й романтизму. Прихильність конкурсу прагненню до художньої досконалості дає змогу 250-річній спадщині фортепіанної літератури й далі процвітати. Цей репертуар є скарбницею культури людства, його варто передати майбутнім поколінням.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2021/3/8/1159993.html

 • Чому існують люди

  Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
 • медитація Фалунь Дафа онлайн
 • Популярне

  pic