Фалунь Дафа в Україні і в світі

Від музики до медицини. Доброчесна прекрасна музика має чудову цілющу дію

Під час Другої світової війни польові шпиталі в армії США переповнювали поранені солдатами. Спека, укуси комарів і брак ліків стали причиною високого рівня хірургічної інфекції та смертності, а бойовий дух поранених залишався низьким.

Одного разу лікар поставив пораненим солдатам улюблену музику. Дивовижно, але після прослуховування музики рівень інфікування та смертності значно знизився, а час загоєння, необхідний після кожної хірургічної операції, скоротився. Відтоді американці усвідомили лікувальний ефект музики.

З давнини музика завжди відігравала важливу роль у традиційній китайській культурі. Чжу Чженьхен, відомий лікар династії Юань (1279-1368), якось зауважив: «Музика — теж ліки». Фактично, китайські ієрогліфи, що позначають музику, медицину й лікування, мають одне й те ж походження й дуже схожі на ієрогліфічні написи в «письменах на панцирах черепах та кістках».

Ієрогліф «медицина» походить від ієрогліфа «музика».

У Люші Чуньцю Гуюйпян (Весняні та осінні літописи майстра Лю «Про давню музику») було записано, що в початковий період роду Таотан часто хмарилося, а повітря було нерухомим і вологим, водні шляхи були перевантажені й не могли текти, як раніше. Люди ставали пригніченими та млявими — їхні м’язи та кістки скорочувалися. Тому їх заохочували танцювати, щоб зміцнити тіло. Жовтий Імператор також наказав Лін Луню та Жун Цзяну відлити дванадцять дзвонів, щоб погодити п’ять тонів і зіграти гарну старовинну музику. В античні часи люди використовували танець і музику для лікування хвороб, які через депресію зменшували їхні м’язи та кістки .

У книзі «Шуо Юань» записані історії про Мяофу з первісного племені, який 5000 років тому лікував пацієнтів бамбуковими духовими інструментами.

Бай Цзюї, відомий поет династії Тан, так написав в одному зі своїх віршів: «Коли музика проникає в мої вуха, усі турботи розвіюються».

Учені та літератори традиційно вважали гуцінь вишуканим і витонченим музичним інструментом. «Коли джентльмен грає на гуцінь, це не лише для його розважального звуку, але й для того, щоб ті, хто досяг успіху у своїй кар’єрі, могли спостерігати за державними справами, а менш успішні — задовольнятися своєю долею». Гуцінь — не розвага інших, а «розвага себе» для вдосконалення доброчесності.

Благословення від музики Фалунь Дафа

Є безліч правдивих історій про те, як немовлята, народжені з втратою слуху, відновлювали свою здатність чути після прослуховування музики Фалунь Дафа. Нижче ми наводимо деякі з них.

Онук практикувальниці Фалунь Дафа народився у квітні 2018 року з невеликою тріщиною в піднебінні, з язиком, коротшим від звичайного, що ускладнювало смоктання молока. Він мав коротку шию з подвійним підборіддям спереду. Ба більше, хлопчик нічого не чув. Лікарі запропонували операцію з відновлення слуху і сказали, що також потрібні додаткові операції по іншім проблемам. Уся сім’я дуже турбувалася.

Практикувальниця Дафа та її дочка (також практикує) щодня давали слухати маленькому хлопчикові музику Дафа «Пуду» і «Цзиши» на MP3-плеєрі і щиро повторювали фрази «Фалунь Дафа несе добро» та «Істина, Доброта, Терпіння — праведні принципи», тримаючи немовля на руках.

Через два місяці хлопчика розбудив грім, і він заплакав. Коли йому виповнилося чотири місяці, його принесли до лікарні на обстеження, яке показало, що його слух у нормі, і необхідності в раніше запропонованій операції немає. У десять місяців йому зробили невелику операцію по виправленню ущелини в роті.

Зараз хлопчику майже два роки. Малюк уже може говорити прості слова та самостійно їсти й пити. Він воістину щасливий, радісний маленький хлопчик.

Учень середньої школи в Пекіні згадував: «Я народився недоношеним із недорозвиненими органами. У лікарні моїх батьків переконали відмовитися від мене, і вони погодилися. Але моя бабуся практикувала Фалунь Дафа, і вона відмовилася прийняти пораду лікарів… Зрештою, благословенний безмежною милістю Вчителя Фалунь Дафа, після прослуховування прекрасної музики Дафа «Пуду» і «Цзиши» я не лише повернувся з межі смерті, але також став здоровим і вродливим хлопчиком».

Фалунь Дафа — це вища практика вдосконалення школи Будди, яка допомагає практикувальникам вдосконалювати свою свідомість і характер за допомогою вищих універсальних принципів — Істина, Доброта, Терпіння. Завдяки самовдосконаленню практикувальники стають більш терпимими до інших, коли виникають конфлікти, вчаться бути уважними до інших. На додаток до п’яти комплексів плавних вправ практикувальники постійно очищають свою свідомість і тіло в міру того, як просуваються в самовдосконаленні та поступово зливаються з принципами Всесвіту.

Музика, створена практикувальниками Дафа, які поліпшили свій характер завдяки самовдосконаленню, містить потужну й милосердну позитивну енергію, яка очищає тіло. Факти довели, що люди, які слухають таку музику, отримують користь як фізично, так і морально. Фрази «Фалунь Дафа несе добро» та «Істина, Доброта, Терпіння — праведні принципи» безпосередньо пов’язані з позитивною енергією Всесвіту й можуть допомогти людям відігнати зло, уникнути епідемій і лих та змінити стан речей у найскладніших ситуаціях.

 

Джерело: https://en.minghui.org/

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic