Фалунь Дафа в Україні і в світі

Бянь Цюе — божественний лікар

Згідно з легендою, записаною в книзі «Шицзі» («Звіти великого історика»), дві тисячі п’ятсот років тому жив унікальний лікар, на ім’я Бянь Цюе. Він був ясновидцем і чудотворцем. Приблизно в той же час жив і Конфуцій (552 – 479 до н. е.).

Бянь Цюе — божественний лікар-ясновидець. Ілюстрація: Джессіка Чан/Велика Епоха

Кажуть, що Бянь Цюе отримав свої знання й надприродні здібності від літнього пацієнта, зворушеного добротою й уважним ставленням лікаря. Він дав Бянь Цюе пігулку з інструкцією з її вживання й багато дорогоцінних книг із медицини, а потім таємничо зник.

Бянь Цюе прийняв пігулку відповідно до інструкції. Тридцять днів по тому він став бачити крізь об’єкти. Вивчивши книги з медицини, він міг діагностувати й лікувати людей завдяки своїй здатності бачення крізь тіло.

Бянь Цюе побував у багатьох державах і царствах у Китаї, і в лікуванні ніколи не відрізняв впливових панів від звичайних людей. Він мав глибокі знання з медицини, голковколювання, масажу, хірургічного втручання й використання анестетиків; завжди вибирав найбільш підхоже лікування відповідно до конкретного стану пацієнта.

Якось Бянь Цюе відвідав одного вельможу в державі Ці. Бянь встановив, що в нього була підшкірна хвороба, але його поради проігнорували. Після цього він спостерігав, як хвороба поширювалася поступово від шкіри до шлунку, а потім до кісткового мозку, але пацієнт відмовився вірити йому, гадаючи, що Бянь Цюе намагався заробити на його страху. Бянь Цюе пішов, коли побачив, що остання можливість вилікувати зникла. Та людина дуже скоро померла.

Традиційна китайська медицина підходить до зцілення людини цілісно, береться до уваги і душа, і тіло. Вважається, що медична етика безпосередньо пов’язана з надприродними можливостями, такими як ясновидіння. Китайський лікар, який має надприродні здібності, може їх втратити, якщо його мораль падає.

Бянь Цюе жив скромним та благородним життям, і ним захоплювалися як «божественним лікарем».

Джерело: epochtimes.ru

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic