Фалунь Дафа в Україні і в світі

Понад 400 мільйонів людей померло в Китаї від Covid за три роки пандемії

Майстер Лі Хунчжи, засновник Фалунь Дафа, сказав 15 січня, що компартія Китаю (КПК) приховує справжню ситуацію з епідемією від початку її поширення, тобто вже три роки. Він зазначив, що понад 400 мільйонів людей у Китаї померли від Covid і на той час, коли ця хвиля епідемії закінчиться, загальна кількість померлих досягне 500 мільйонів.

Майстер Лі сказав, що під час епідемії атипової пневмонії з 2002 по 2004 рік у Китаї померло понад 200 мільйонів осіб. Через роки КПК помітила, що населення скорочується, і відмовилася від своєї політики однієї дитини й почала заохочувати пари народжувати другу чи навіть третю дитину.

У грудні 2021 року І Фусянь, всесвітньовідомий демограф, оцінив, що населення Китаю у 2021 році становило 1,28 мільярда, а не 1,41 мільярда, як зазначено в офіційних даних КПК.

11 січня 2023 року радіо «Голос Америки» повідомило, що уродженець Пекіна, який нині проживає в США, через Covid втратив п’ятьох родичів за вісім днів.

Багато високопосадовців КПК нещодавно померли від Covid. Серед них Ці Шань (колишній заступник голови Постійного комітету Всекитайських зборів народних представників провінції Юньнань, заступник партійного секретаря), Ху Сюмін (колишній партійний секретар і головний прокурор прокуратури Нінся), Цзян Сюефу (генерал-майор у відставці, колишній командир експериментальної навчальної бази) та Фен Бінлінь (колишній заступник генерального директора державної суднобудівної корпорації Китаю).

Китаїст і воєнний стратег Бен Лоусен (Ben Lowsen) опублікував 5 січня 2023 року статтю «Великий стрибок Сі Цзіньпіна» в журналі «Дипломат». У ній говориться: «хоча в останні три роки влада Китаю вперто проводила політику дорогих обмежень, але тепер на громадян Китаю, можливо, чекає те, що може стати найбільшим явищем масової смерті людей у їхній країні з часів “Великого стрибка”».

Попри занижені владою показники числа заражень та смертей, а також пропаганду, багато громадян Китаю дізналися правду, просто бачачи те, що сталося з ними, членами їхніх сімей, родичами і друзями.

Один чиновник, який відповідає за крематорії в місті Ланфан провінції Хебей, сказав, що жителі Пекіна нещодавно звернулися до його агентства з проханням допомогти кремувати тіла їхніх родичів, які померли від Covid. Вони сказали, що кількість смертей у Пекіні настільки велика, що черги у крематоріях заброньовані аж до другої половини 2023 року. Вони також попросили урядовця не розголошувати цю інформацію.

Цей чиновник пояснив, що крематорії в Ланфані й так уже не можуть задовольнити потреби місцевих жителів, і що вже казати про допомогу іногороднім. Насправді багато людей, які проживають у сільській місцевості під юрисдикцією Ланфана, просто ховають у землю своїх рідних, померлих від Covid, а не кремують їхні тіла. Це відбувається через високу вартість кремації, тривалий час очікування і культурні особливості. Однак через велику кількість смертей останнім часом період очікування похорону в деяких районах становить не менш як п’ять днів.

Кореспондент Мінхуей

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
    pic