Фалунь Дафа в Україні і в світі

Чому дедалі більше країн бойкотують Олімпіаду в Пекіні

Дедалі більше країн приєднується до дипломатичного бойкоту зимової Олімпіади в Пекіні. Спершу про це повідомили США, потім їх підтримали Австралія й Нова Зеландія. Згодом до протесту приєдналися представники Канади й Великої Британії. Так спортсмени цих країн братимуть участь у змаганнях, а делегації високопосадовців — не поїдуть. Таке рішення країни ухвалили у зв’язку із порушенням прав людини в КНР.

Китайський поліціянт затримує людину, у якої в руках транспарант зі словами «Істина-Доброта-Терпіння»

Стурбованість головно викликає становище понад мільйона мусульман-уйгурів, які проживають в автономному регіоні Сіньцзян. Їх тримають у так званих центрах професійного підготовлення, простіше кажучи — у в’язницях. Крім цього їх примушують відмовитися від своєї мови й культури.

Також китайську комуністичну владу звинувачують у переслідуванні послідовників Фалуньгун. Правозахисники вважають їх найбільшою групою в’язнів сумління у світі. Окрім запроторення до концентраційних таборів, де їх катують, послідовників Фалуньгун використовують як донорів життєво важливих органів. Це підтвердив незалежний трибунал, який розглянув докази і заслухав свідків (відбувся 2019 року в Лондоні).

Китайська влада розпочала переслідування понад 20 років тому, коли кількість послідовників цієї медитативної практики набагато перевищила кількість членів компартії. Духовні принципи, на яких ґрунтується Фалуньгун — істина, доброта, терпіння — виявилися неприйнятними для влади, яка намагається втримати тотальний контроль над масами.

Наразі невідомо чи вплине якось дипломатичний бойкот Олімпіади на ситуацію з правами людини в Китаї, утім це дало ще один сигнал китайській владі про те, що у світі засуджують її дії.

Фалунь Дафа (Фалуньгун) — одна з найпоширеніших у світі оздоровчих систем, в основі якої п’ять комплексів плавних медитативних вправ та вдосконалення характеру. Систему самовдосконалення Фалунь Дафа вперше стала відомою широкому загалу 1992 року в Китаї. З роками практика поширилася в більш ніж 100 країн і регіонів світу, де вона здобула понад 4000 нагород за внесок в оздоровлення суспільства. Книгу «Чжуань Фалунь», де викладені основи вчення Фалунь Дафа, перекладено понад 40 мовами: uk.falundafa.org

2001 року засновника Фалуньгун майстра Лі Хунчжи номінували на Премію Сахарова за свободу думки. У 2000 і 2001 роках його двічі висували на здобуття Нобелівської премії миру. 2007 року майстра Лі включили до рейтингу 100 найгеніальніших людей сучасності, який склала британська консалтингова компанія Creators Synectics.

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic