Фалунь Дафа в Україні і в світі

Компартія Китаю і далі вводить людей в оману, публікуючи неправдиву інформацію навіть після закінчення політики нульової толерантності до COVID

Комуністична партія Китаю (КПК) завжди стверджувала, що щиро служить народу, хоча насправді все, що вона робить, є лише її власними інтересами.

Вона посилалася на «наукові дані» на підтримання своєї політики нульової толерантності до COVID, коли інші країни навчилися жити з вірусом, з огляду той факт, що варіант Омікрон мав вищу швидкість передачі, але нижчий рівень смертності порівнюючи з попередніми варіантами.

Після того, як КПК нещодавно вирішила покласти край політиці нульової толерантності до COVID перед проблемами в економіці та протестів громадян, вона заявила, що симптоми COVID не сильно відрізняються від симптомів застуди, і закликала кожного громадянина нести відповідальність за своє власне здоров’я. У той час як громадяни Китаю з полегшенням спостерігали за закінченням драконівських заходів боротьби з пандемією, вони були розчаровані тим, що режим усе ще «грає із цифрами», коли справа доходить до повідомлень про випадки захворювання та смерть від COVID.

У міру того, як кількість випадків захворювання в Китаї стрімко зростає, КПК і далі повідомляє свої надзвичайно низькі «точні» цифри. Після того, як Комісія з охорони здоров’я провінції Ляонін оголосила в соціальних мережах Weibo: «Сьогодні 5 нових випадків, усі з них у Шеньяні [столиці провінції]», користувачі мережі розлютилися від цієї кричущої брехні.

«Припини брехати! Тільки в мене понад п’ять друзів, які заразилися», — написав один чоловік.

«О, п’ять? Я знаю їх усіх, — написав інший чоловік. — У моїй родині п’ятеро нових інфікованих!

Згідно з повідомленням Центральної інформаційної агенції, Національна комісія охорони здоров’я Китаю під час засідання 21 грудня повідомила, що, за оцінюванням агентства, у період з 1 до 20 грудня було зареєстровано приблизно 248 мільйонів випадків зараження, що становить 17,6 % населення Китаю. Але ця цифра ніколи офіційно не повідомлялася.

Цензура та «ігри із цифрами»

Першу коронавірусну інфекцію було виявлено в грудні 2019 року, але офіційні особи та засоби масової інформації, контрольовані КПК, применшили серйозність ситуації. Навіть після того, як 23 січня 2020 року було заблоковано Ухань, який став епіцентром епідемії, урядові агентства на всіх рівнях, як і раніше, були зобов’язані занижувати кількість випадків заражених та дезінформувати громадськість. Станом на 6 березня 2020 року, у Китаї офіційно повідомили про 80 813 випадків, у тому числі 67 592 лише в Ухані та 3073 випадків смерті.

Приховування Компартією Китаю інформації про пандемію завдало величезних збитків. До 6 березня 2020 року хвороба поширилася майже на 100 країн та територій, де було зареєстровано понад 100 000 випадків зараження та майже 3500 випадків смерті по всьому світу. На цей момент у всьому світі зареєстровано понад 661 мільйон випадків зараження, серед яких 6,7 мільйона осіб загиблих.

Лю Цзясінь, мешканець Уханя, який приїхав до Лос-Анджелеса у вересні 2020 року, став свідком усього процесу. Перебуваючи в Ухані, він жив за кілька хвилин ходьби від ринку морепродуктів Хуанань, де, як вважали, виник вірус. Він дуже нервував, коли дізнався про хворобу. Але всі засоби масової інформації, які контролюються КПК, заявили, що вірус не може поширюватися серед людей і спростували «чутки». Лю довіряв уряду і відчував себе в безпеці.

Однак після того, як у нього з’явилися симптоми, місцева лікарня та районна адміністрація відвернулися від нього, залишивши Лю без доступу до відповідного лікування. Хоча його симптоми — кашель з кров’ю та висока температура — були симптомами COVID, він не був зареєстрований як заражений. Зрештою Лю сам прийняв ліки та одужав, але назавжди втратив почуття смаку та нюху.

«Ніколи не можна вірити в те, що говорить уряд [КПК], — розповів Лю. — Ви маєте самі дізнатися правду». Від друга, який працював у крематорії, він дізнався, що в місті щодня в години пік помирають щонайменше 5000 людей, але звичайні громадяни цього не знають.

Лю підкреслив, що зараження саме по собі не таке страшне, якщо є своєчасне і правильне лікування, але найжахливіше полягає в тому, що КПК дбає лише про свій імідж, а не про життя людей. У його житловому комплексі двоє дітей в одній родині втратили обох батьків через вірус. «Уряд нічого не зробив щодо дітей», — сказав він.

Навіть лікарні Фанцан (тимчасові) не мали нічого спільного із тим, як їх описувала КПК. «Вони збудували укриття з навісом на відкритому полі та утримували там людей, які були заражені, а також і тих, кого в цьому підозрювали, — згадує Лю. — Я був там, і жодної медичної допомоги їм не надавали взагалі. Я бачив багато людських трагедій.

Нескінченна брехня

За останні кілька років політики нульової толерантності до COVID економіка Китаю зайшла в глухий кут, і життя людей перекинулося з ніг на голову. Оскільки в центрі уваги були лише тестування та карантин, багато пацієнтів, які не страждають на COVID, помирали через відсутність доступу до медичної допомоги або від голоду вдома.

Пожежа, що спалахнула 24 листопада 2022 року в Урумчі, столиці Сіньцзян-Уйгурського автономного району й забрала життя більш як десяти людей, стала останньою краплею для багатьох людей, які звинуватили політику ізоляції в смертельній пожежі. Люди в багатьох місцях вийшли на вулиці на знак протесту проти політики нульової толерантності до COVID.

З огляду на обставини, 5 грудня КПК оголосила про закінчення політики нульової терпимості та зняття всіх обмежень на поїздки. Однак, оскільки алгоритм режиму, який керує пропагандистською машиною, не змінився, люди й далі чули брехню.

Наприклад, 16 грудня було повідомлено про 29 нових випадків у Тяньцзіні (місто з населенням 13,9 мільйона осіб), про 54 — у провінції Шаньдун (з населенням 102 мільйони осіб), 42 — у провінції Хенань (з населенням 99 мільйонів осіб), але жодного випадку не було зареєстровано в провінції Хебей (з населенням 75 мільйонів осіб).

Ось чому люди знаходять ці цифри кумедними. «Чому лише п’ять випадків?» — Запитав житель провінції Ляонін, дізнавшись, що щодня реєструється всього 5 нових випадків. — Чи можуть ці п’ять людей представляти всіх інфікованих?»

Інший користувач мережі написав: Це, безумовно, жарт. Не треба вигадувати новини, достатньо прогнозу погоди».

Є відома фраза: «Ми знаємо, що вони брешуть нам, вони знають, що ми знаємо, що вони брешуть, ми знаємо, що вони знають, що ми знаємо, що вони брешуть, але вони й далі продовжують брехати». Схоже, що вона чітко відображає ситуацію з COVID у Китаї.

Вихід зі становища

Майстер Лі Хунчжи, засновник Фалунь Дафа, 19 березня 2020 року написав статтю, де пояснив, як залишатися в безпеці під час пандемії.

«Епідемії заплановані Богами та неминучі у процесі історії. Коли люди стають зіпсованими, вони створюють карму, хворіють і страждають від лиха. У такі періоди ті, хто не вірить у Богів, вдаються до різноманітних «заходів» [по-китайськи «цо-ши»] у пошуках рішень. Однак те, що «цо-ши» в китайській мові співзвучне іншому китайському слову, яке означає «помилковий підхід», говорить багато про що» («Розумність»).

Вживши різних заходів ізоляції, багато країн дійшли висновку про те, що блокування було помилковим підходом у боротьбі з вірусом. Потім вони перейшли до етапу життя наодинці з вірусом. КПК, однак, критикувала інші країни за те, що вони не йдуть за «наукою», і далі проводила свою політику нульової терпимості до COVID, щоби похвалитися своєю перевагою над іншими політичними системами. Коли ця політика підірвала економіку і спричинила протести, у КПК нарешті не залишилося іншого вибору, як відмовитися від неї. Однак без розумного плану виходу із цього положення населення Китаю все ще страждає через зростання кількості випадків захворювання та нестачі медичних ресурсів.

У тій же статті Учитель Лі сказав:

«Але зараз ця епідемія «вірусу КПК» («уханьської пневмонії») виникла з певною метою та спрямована на певних людей. Вона спрямована на знищення тих, хто слідує за злісною партією, і на тих, хто став на її бік» («Розумність»).

Пандемія — це сумна проблема, але вона дала китайському народу та решті світу можливість побачити справжню особу КПК. Починаючи від «Великого стрибка» до Великого голоду, від «Культурної революції» до бійні на майдані Тяньаньмень та переслідування Фалуньгун, режим ніколи не припиняв завдавати шкоди своєму народу, використовуючи жорстокість та наклеп та знищуючи традиційні цінності.

Це тому, що основою ідеології КПК є брехня, зло та класова боротьба. Насильницьке введення жорсткого карантину або брак такого не має значення для КПК, якщо режим може зберігати контроль над людьми й підтримувати своє тоталітарне правління. Як зазначив Вчитель Лі, пандемія націлена на членів КПК та тих, хто її підтримує. Фундаментальне рішення полягає в тому, щоби позбутися КПК і зупинити глобальну експансію комунізму, щоб суспільство могло повернутися на правильний шлях і отримати благословення.

Цин Сінь і Лу Нань

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic