Фалунь Дафа в Україні і в світі

Літній батько втратив сина через переслідування

Репресії Фалуньгун
Переслідування Фалуньгун в Китаї продовжується с 1999 року

Літнього жителя міста Юйшу провінції Цзілінь надломив арешт старшого сина за прихильність Фалуньгун. Арешт стався 12 листопада 2020 року. Чоловік у 2007 році втратив молодшого сина. Батько закликає владу звільнити його старшого сина, 48-річного Юй Чуньбо, який наразі перебуває в ув’язненні страждає від серйозного захворювання.

Випробування сім’ї Юй почалися, коли компартія Китаю в липні 1999 року розв’язала переслідування Фалуньгун, духовної медитативної практики, за її величезну популярність.

Старший брат, Юй Чуньбо, заарештували наприкінці 2000 року за те, що він поїхав до Пекіна зі зверненням на захист Фалуньгун. Його відправили на два роки у виправно-трудовий табір Чаоянгоу. Охоронці катували його, використовуючи електричні кийки, завдавали ударів по ногах, позбавляли сну і примушували виконувати важку роботу. Охоронці змушували його працювати на цегельному заводі чи копати землю, хоча руки вразив коростяний кліщ.

Арешт молодшого сина

Поки Юй перебував під вартою, його молодшого брата, Юй Чуньхая, теж заарештували за практику Фалуньгун і відправили в той же виправно-трудовий табір Чаоянгоу. Катування та важка праця підірвали здоров’я молодшого Юя. Після звільнення він упродовж трьох років боровся з недугами й помер 21 січня 2007 року у віці 32 років, залишивши дружину і двох дітей двох і восьми років.

Новий арешт

12 листопада 2020 року старшого Юя знову заарештували. Його дружину, Лі Фенсян, що не практикує Фалуньгун, теж заарештували. Після арешту подружжя їхня дочка-старшокласниця була пригніченою й переживала фінансові труднощі.

13 січня 2021 року охоронець із центру ув’язнення № 2 міста Чанчуня зателефонував сім’ї Юй Чуньбо і сказав, що його госпіталізували. Жодної додаткової інформації охоронець не передав.

Спочатку влада дозволила адвокату Юй Чунбо зустрітися з ним 1 лютого, але потім відмовилася від своїх слів. Після неодноразових вимог 2 лютого адвокату все ж дозволили зустрітися з підзахисним у лікарні. Юй сказав йому, що його госпіталізували 13 грудня. Він не міг їсти і швидко втрачав вагу. При зрості майже 168 сантиметрів він важив лише 40 кілограмів.

У зв’язку зі станом його здоров’я окружний суд Чаоян скасував судове засідання, призначене на початок лютого.

В останні кілька тижнів 70-річний батько Юй Чунбо часто звертався в різні державні установи, зокрема відділення поліції та прокуратури, домагаючись звільнення сина, але безрезультатно.

Нещодавно він написав відкритий лист, у якому закликав владу звільнити сина.

Нижче наводиться лист:

«Шановні посадовці,

Я батько Юй Чуньбо. Живу в селищі Чанде автономної префектури Юйшу і все життя працював фермером. Нещодавно мого старшого сина обмовили та заарештували. Щоб домогтися правосуддя й захистити сина, я пишу вам про переслідування, якого він зазнав, і сподіваюся, що ви допоможете запобігти повторенню трагедії.

З 20 липня 1999 року двох моїх синів, Юй Чуньбо і Юй Чуньхай, переслідують за практику Фалуньгун. Вони були хорошими людьми, слідуючи принципам «Істина, Доброта, Терпіння», але синів заарештували, у будинках провели обшуки, а їх засудили до тюремного ув’язнення і відправили в трудові табори.

У центрі ув’язнення синів тривало й жорстоко били, їх ображали, вражали електричним струмом, примушували сидіти на маленькому стільці без змоги рухатися, позбавляли сну, обливали холодною водою, їх били ногами і змушували виконувати важку роботу. Рани покривали їхні тіла, мої сини перебували на межі смерті. Унаслідок тортур у 2007 році помер мій молодший син, залишивши двох маленьких дітей, яким було 2 роки й 8 років.

Йому було всього 32 роки. Немає нічого страшнішого для літніх батьків, ніж втрачати дітей.

Зараз подібне переслідування повторюється. Мого старшого сина, мого єдиного сина, який може піклуватися про мене та утримувати сім’ю, заарештували 12 листопада 2020 року разом із дружиною, Лі Фенсян. У їхньому будинку провели обшук. Внучка, яка вчиться в старшому класі, часто плаче. Коли я бачу цю бідну дитину, яка залишилася одна, моє серце розривається.

Мій син дійсно гарна людина. Він добрий і щирий. У нього велике серце, і він ніколи не конфліктує з людьми. Багато селян із повагою відгукуються про нього. Я не розумію, навіщо його заарештували, він не зробив нічого поганого, він не порушував жодних законів. Відколи це віра в «Істину, Доброту, Терпіння» стала злочином? Чи є справедливість?

Адже жоден закон у Китаї ніколи не забороняв Фалуньгун і не визначав його культом. Я переглянув багато інформації, але не знайшов жодних юридичних підстав для переслідування. Я також знаю, що в березні 2011 року китайське керівництво зняло заборону на книги Фалуньгун. Відповідно, людей не повинні переслідувати й судити за те, що в них є книги Фалуньгун, незалежно від їхньої кількості.

Фактично, багато китайських адвокатів засуджують переслідування, і сотні з них захищають практикувальників Фалуньгун у суді та заявляють про їхню невинність.

Як представники правоохоронних та судових органів ви повинні захищати закон і обстоювати справедливість. Мій син кілька місяців перебуває під вартою і страждає на важке захворювання, але в лікарні нам не дозволяють відвідувати його. Ми дуже переживаємо за нього. Це неприпустимо й несправедливо щодо нього.

Я вважаю, що у вас теж є батьки й діти. Сподіваюся, ви розумієте мій біль і ті непередавані страждання, які пережила наша сім’я за всі ці роки. Я не хочу втратити ще одного сина. Небеса спостерігають за всім, що ми робимо. Я знаю, що мій син не винен, і ви теж про це знаєте.

Щиро сподіваюся, що ви прислухаєтеся до своєї совісті та захистите правосуддя. Будь ласка, допоможіть звільнити мого сина й невістку. Буду вдячний вам до кінця життя!»

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic