Фалунь Дафа в Україні і в світі

Фалуньгун успішно розвивається попри обіцянку Цзян Цземіня викорінити цю практику в Китаї

Фалуньгун (Фалунь Дафа) — це система вдосконалення душі й тіла, що ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння». Цзян Цземінь, колишній лідер Комуністичної партії Китаю (КПК), розпочав загальнонаціональну кампанію проти цієї практики в липні 1999 року. Він пообіцяв знищити Фалуньгун за три місяці й не вірив, що КПК не зможе перемогти Фалуньгун.

Впевненість Цзяна в тому, що він розтрощить Фалуньгун, виходила з досвіду минулого, коли КПК з моменту її приходу до влади в 1949 році в численних політичних кампаніях могла зруйнувати будь-яку групу, яка вважалася загрозою її правлінню.

Минуло двадцять три роки відколи почалося переслідування, а Фалуньгун усе ще й далі процвітає. Цзян, який помер нещодавно, 30 листопада, не лише не зміг знищити Фалуньгун, а й зіткнувся із численними судовими позовами, поданими проти нього за розв’язання переслідування Фалуньгун.

Виконання вправ Фалунь Дафа

Фалуньгун не має політичного устрою, і його послідовники просто хочуть жити за принципами «Істина, Доброта, Терпіння» і стати по-справжньому добрими громадянами. Їхня тверда віра у Фалуньгун допомагає пояснити, чому 23 роки звірств і злочинів, спрямованих проти них, не змусили їх похитнутися. Їхнє переслідування дало нагоду більшій кількості людей зрозуміти злісну й порочну природу КПК.

Фалуньгун практикують у понад 100 країнах у всьому світу

Після того, як Фалуньгун був представлений публіці в 1992 році, він швидко привернув до себе безліч послідовників завдяки своїм глибоким принципам і дивовижній користі Фалунь Дафа для здоров’я. Коли 1999 року КПК почала придушувати цю практику, у Китаї вже було орієнтовно 100 мільйонів практикувальників.

Нині Фалуньгун практикують понад у 100 країнах Азії, Європи, Америки й Африки. Від Рованіемі у Фінляндії за Полярним колом до мису Доброї Надії в Південній Африці, від Сайпану в західній частині Тихого океану до атлантичного узбережжя на Лонг-Айленді Фалуньгун приваблює людей з усіх куточків світу.

Попри жорстоке переслідування в материковому Китаї, Фалуньгун добре прийнятий на Тайвані, де практикують люди з усіх верств суспільства. На кінець вересня 2022 року на Тайвані налічувалося 676 майданчиків для практики, 95 з яких розташовуються в Тайбеї.

Одна книга 50 мовам

Книгу «Чжуань Фалунь», у якій викладено основи вчення Фалунь Дафа, було опубліковано в Пекіні наприкінці 1994 року. З того часу вона була перекладена 50 мовами й розміщена для безплатного завантаження на сайті: uk.falundafa.org

Практикувальники Фалуньгун, які, слідують у своєму житті принципам «Істина, Доброта, Терпіння», і молоді й літні, поводяться як відповідальні члени суспільства, де б вони не були. Вони люблячі батьки, вірні діти, працьовиті студенти, досвідчені працівники й турботливі сусіди в громадах.

На різних континентах багато практикувальників Фалуньгун повідомляли після початку практики про зцілення своїх невиліковних хвороб, позбавлення від шкідливих звичок (таких як пияцтво, куріння, азартні ігри…), а також про те, що їхнє сімейне життя стало більш гармонійним.

Велика кількість нагород

Практикувальники Фалуньгун представляють усі верстви суспільства й всі вікові групи. Деякі люди похилого віку були неписьменними, але навчилися читати, вивчаючи «Чжуань Фалунь». Багато людей від школярів до студентів коледжів практикують Фалуньгун. До числа практикувальників також входять висококваліфіковані професіонали, наприклад, ті, хто має наукові ступені (доктора філософії або доктора медицини) у своїх галузях. Деякі практикувальники Фалуньгун десятиліттями наслідували інші релігійні системи, перш ніж почати практикувати Фалуньгун.

Завдяки величезній користі Фалуньгун для свідомості й тіла, Майстер Лі Хунчжи, засновник практики, за ці роки отримав понад 5000 подяк і нагород із різних країн. Багато урядів і місцевих чиновників святкують «Всесвітній День Фалунь Дафа (13 травня)», «Тиждень Фалунь Дафа» або «Місяць Фалунь Дафа», щоб віддати належне Фалуньгун за його величезний внесок у життя суспільства.

Шведський король Карл XVI Густав вручив підприємцю в телекомунікаційній галузі Василіосу Зупонідісу нагороду «Піонер року у сфері бізнесу» під час церемонії в Стокгольмі в жовтні 2011 року. Під час вручення нагороди звертали особливу увагу на добрі приклади й зразки для наслідування серед іммігрантів у Швеції. Зупонідіс сказав, що король знав, що він практикувальник Фалуньгун, як і знала й комісія з оцінки кандидатів.

Ву Ціньцзун, фермер з округу Ілань на Тайвані, знайшов мудрість завдяки практиці Фалуньгун. Пізніше він здобув безліч нагород, таких як «Найвидатніший фермер», «Столітня нагорода за інноваційне управління сільським господарством», «Видатний професіонал у галузі сільського господарства» тощо.

Великий внесок Майстра Лі Хунчжи також отримав широке визнання й похвалу від людей різних країн, політичних партій, етнічних груп і культур, а також людей різного соціального походження. Майстер Лі Хунчжи, засновник Фалуньгун, був номінований на Нобелівську премію світу чотири рази поспіль. Майстер Лі також у 2001 році був нагороджений організацією Будинок Свободи «Міжнародною премією за свободу віросповідання» і був названий одним зі 100 геніїв 2008 року, що нині живуть, компанією Creators Synectics. Крім того, у 2009 році він був нагороджений Азійсько-Тихоокеанським фондом прав людини як визначний духовний лідер.

Поширення благословення

Здобувши користь від Фалуньгун, практикувальники завжди раді поділитися своїми історіями із членами сім’ї, родичами, друзями, колегами й сусідами.

Після того, як КПК розпочала переслідування в 1999 році, практикувальники Фалуньгун невпинно працювали над тим, щоб привернути увагу громадськості до грубих порушень прав людини щодо практикувальників. З цією метою вони за межами Китаю створювали засоби масової інформації, знімали фільми й проводили різноманітні заходи, такі як мирні акції протесту, паради, вахти пам’яті із запаленими свічками, колективні вправи Фалуньгун, збір підписів під петицією, плакати, виставки проти тортур, виступи духового оркестру Тянь Го, виступи барабанщиків, Міжнародні виставки «Мистецтво Чжень-Шань-Жень» («Істина-Доброта-Терпіння») й багато іншого.

Зокрема, практикувальники Фалуньгун у Лондоні завзято проводять цілодобову мирну акцію протесту перед китайським посольством упродовж 20 років. У буклеті путівника Лондоном протест безпосередньо згадується. Для багатьох лондонців акція протесту стала знаковою демонстрацією мирних зусиль послідовників Фалуньгун проти жорстокості.

Якось, коли практикувальники Фалуньгун встановлювали плакати перед китайським посольством, один молодий велосипедист, проїжджаючи повз, зупинився і запитав, чому там ніхто не медитує [під час щоденного протесту практикувальники зазвичай сиділи в медитації]. «Можливо, переслідування припинилося? Якщо так, то я буду радий поділитися цією гарною новиною зі своїми друзями. Якщо — ні, я можу залишитися тут на деякий час, доки прийде практикувальник Фалунь Дафа…»

Фалуньгун і принципи «Істина, Доброта, Терпіння» є традиційними цінностями, яких потребує наше суспільство. Пригнічуючи такі універсальні цінності, Цзян та КПК приречені ще до того, як настане наступний розділ історії людства.

Лу Яо

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне