Фалунь Дафа в Україні і в світі

Завдяки Дафа я і мої учні стали кращими

Я викладаю китайську мову в державній школі США. Нещодавно я почала використовувати принципи Фалунь Дафа в навчальній програмі й досягла великих успіхів. Це пішло на користь не тільки моїм учням, а й мені, оскільки в цьому процесі підвищився мій Сіньсін.

Після перегляду мультфільму «Небесна дитина» відбулися добрі зміни

Кадр із мультфільму «Небесна дитина»

Усе почалося з китайського мультиплікаційного серіалу Heavenkid («Небесна дитина») телебачення New Tang Dynasty Asia в Тайвані. Кожна серія мультфільму була присвячена окремій темі, але у всіх ішлося про щось хороше, усі вони навчали добрих цінностей. Моя подруга підготувала набір відеодисків із серією цих мультфільмів для своєї доньки, яка зараз навчається в коледжі, і порадила мені показати їх моїм учням.

Я викладаю мову учням 6-12 класів. Глянувши на обкладинки дисків, я подумала, що ці мультфільми призначені для дітей молодшого віку. У мене не було впевненості в тому, що вони підійдуть для моїх учнів. Але оскільки мультфільми були створені командою професіоналів і отримали багато нагород, я вирішила спробувати. Принаймні такий спосіб навчання допоможе учням краще сприймати китайську мову на слух. Я почала показувати їм по одному мультфільму щоп’ятниці.

Після перегляду лише кількох мультфільмів учні почали розуміти суть того, що відбувається, незважаючи на те, що дехто тільки нещодавно почав вивчати китайську мову. Більшість учнів могли точно розповісти мені сенс кожної історії і чого вона навчила їх. Старшокласниця, яка раніше мала проблеми з поведінкою, сказала, що історії з мультфільмів дуже сподобалися їй і позитивно вплинули на неї. Я відповіла їй: «Ти маєш рацію. Ці мультфільми допомогли не тільки тобі, а й багатьом дорослим, зокрема й мені».

Учні з нетерпінням чекали п’ятниці, щоб подивитися чергову серію «Небесної дитини». У моєму класі висить дошка оголошень, на якій учні можуть висловлювати свої почуття та емоції. Коли один з учнів написав своє ім’я під словом «схвильований», я запитала його: «Чому ти сьогодні схвильований? У тебе є добрі новини?» Він усміхнувся: «Я схвильований, тому що сьогодні ми будемо продовжувати дивитися „Небесну дитину“».

Історії, розказані в мультфільмах, знайшли відгук у серцях учнів. Деякі історії вчили зосереджуватися над завданням і добре виконувати роботу, деякі вчили не брати речі інших без дозволу, деякі вчили не ображати інших і поважати батьків. Більшість учнів розуміли цінності та моральні принципи, які містилися в цих історіях.

Мультфільми допомагали мені постійно оцінювати свої думки та вчинки, а також побачити проблеми у вдосконаленні. Традиційні цінності, представлені в цих історіях, були привабливими і простими для розуміння. Вони допомагали мені зрозуміти щось нове, коли я читала Фа.

Ми разом з учнями виконуємо вправи Фалунь Дафа

Дехто з моїх старшокласників мав залежність від мобільних телефонів і відеоігор. Двоє з них одного разу розповіли, що у вихідні дні без перерви грали у відеоігри протягом 27 годин. Занепокоївшись, я запитала, чи знають про це їхні батьки. Вони відповіли, що батькам байдуже. Я подумала, що, напевно, хлопці перебували у своїх кімнатах, і батьки не знали, чим вони зайняті.

Потім я дізналася, що батьки деяких школярів у розлученні, а дехто багато працює і приходить додому дуже пізно, тому в їхніх дітей занадто багато свободи. Це серйозна проблема в нашому суспільстві. Щоб допомогти учням знайти душевний спокій, я запропонувала їм разом виконувати вправи Фалунь Дафа.

Спочатку мені було нелегко утримувати Сіньсін, тому що більшість хлопців не могли зосередитися, розмовляли, дивилися навкруги, сміялися і грали один з одним. Деякі навіть зняли взуття і шкарпетки. Я порадилася з практикувальницею, яка спокійно сказала мені: «Просто продовжуй робити це. Все налагодиться».

Учні цього класу через пандемію Covid-19 два роки навчалися дистанційно і забули, як слід поводитися в класі. У деяких були проблеми з поведінкою, і вони не могли зосередитися на уроках, часто займалися своїми справами та зривали уроки. Я дедалі більше і більше засмучувалася і кілька разів говорила директору, що хотіла б звільнитися. Коли я вивчала Фа і ділилася досвідом з іншими практикувальниками, я зрозуміла, що Учитель створив цю ситуацію для мого вдосконалення. Тільки заспокоївшись і посиливши в собі милосердя й терпіння, я зможу підвищитися.

Я помітила в собі нестриманість та егоїзм, схильність уникати проблем і не брати на себе відповідальність. Усвідомила, що для того, щоб удосконалюватися по-справжньому, необхідно усувати різні прив’язаності та людські уявлення. Мені не вистачало терпіння і доброти. Роблячи щось, я не звертала уваги на деталі.

Щойно я усвідомила свої проблеми, поведінка моїх учнів перестала засмучувати мене. Я більше не почувалася безпорадною і почала розуміти їхні жарти, помічати, які вони розумні, і цінувати їхню добродушність. Мені став подобатися цей клас, і я щодня була рада бачити своїх учнів. Я називала їхні імена і віталася з кожним, коли вони входили до класу; розмовляючи з ними, краще пізнала їх і встановила з ними зв’язок. Згодом у нас склалися дружні стосунки і взаємна довіра.

Щоденне вивчення Фа зі спокійною і ясною свідомістю допомогло мені поліпшити розуміння принципів Дафа. Це схоже на головну пісню «Кожен день робити все можливе» до мультфільму «Небесна дитина». Я бачу у своїх учнях членів сім’ї Вчителя Лі (засновника Дафа) і живих істот, яких необхідно врятувати. Їм було визначено в цьому житті відвідувати цю школу і вчитися в моєму класі, тому вони могли вивчати вправи Фалунь Дафа і дивитися серію мультфільмів «Небесна дитина». Вони відчули прекрасне почуття спокою, яке несе Дафа. Усе це матиме значний і вічний вплив на цих живих істот і допоможе їм злитися з Фа.

Перед кожним уроком у школі я відправляла сильні праведні думки. У деяких класах, щойно учні приходили, ми починали разом виконувати вправи. В інших класах ми робили разом одну або дві вправи наприкінці уроку. Щойно починала грати музика для вправ, більшість учнів швидко заспокоювалися і зосереджувалися. Я бачила їхні умиротворені обличчя з прикритими очима і правильне виконання ними рухів вправ, і не могла не подякувати Вчителю від щирого серця за створення для мене такого чудового середовища вдосконалення. Я щиро вдячна Вчителю за велике милосердя до живих істот. Спасибі, Учителю, за те, що Ви зміцнюєте і захищаєте мене.

У мене текли сльози, коли я писала цю статтю. Моя тямуща сторона бачила, як Учитель усуває мою карму і карму моїх учнів. Від усієї душі я дякую Вчителю за милосердний порятунок.

Вищесказане є моїм особистим розумінням. Я прошу співучнів із добротою підказати мені, якщо щось не відповідає принципам Фа.

Практикувальниця Фалунь Дафа з США

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic