Фалунь Дафа в Україні і в світі

Австралія. Відвідувачі фестивалю «День гармонії» тепло зустрічають Фалунь Дафа

День гармонії, який щорічно відзначається 21 березня в Австралії, присвячено культурному розмаїттю, взаємоповазі та єдності. У фестивалі взяли участь представники різних культур, які продемонстрували свої унікальні таланти та традиції за допомогою музики, танцю та інших видів мистецтва.

18 березня 2023 року послідовники Фалунь Дафа на запрошення організаторів виступили на фестивалі «День гармонії» в місті Голд-Кості, організованому австралійською спільнотою Кусума в Індонезії та адміністрацією парку Бродвотер.

Поряд з учасниками фестивалю з Японії, В’єтнаму та інших країн, послідовники Фалунь Дафа продемонстрували на сцені п’ять вправ та встановили намет для ознайомлення з Фалунь Дафа. Багато відвідувачів зазначали:

«Послідовники Фалунь Дафа виглядають дуже зібраними. Їхня свідомість і тіло перебувають у гармонії, і ми відчуваємо сильне енергетичне поле».

Демонстрація вправ Фалунь Дафа на сцені
Демонстрація вправ біля намету Фалунь Дафа

Практикувальники Фалуньгун знайомлять людей із Фалунь Дафа і розповідають про переслідування в Китаї

Практикувальники Фалунь Дафа продемонстрували вправи Фалуньгун, показали танець із традиційними поясними барабанами та танець китайського дракона. Молоді практикувальники, одягнені в китайські етнічні костюми, виконали пісню «Фалунь Дафа несе добро». Глядачі тепло зустріли виступ практикувальників Фалуньгун.

Практикувальники Фалунь Дафа виступили на сцені

Під час заходу практикувальники Фалуньгун також навчали відвідувачів складати паперові квіти лотоса. Цей майстер-клас привернув увагу багатьох дітей та батьків. Практикувальники Фалунь Дафа скористалися цією можливістю, щоб розповісти людям про переслідування Фалунь Дафа з боку комуністичної партії Китаю (КПК). Вони також пояснювали, що Фалунь Дафа дарує людині позитивну енергію та внутрішній спокій. Практика поширена більш ніж у 100 країнах світу, і «Чжуань Фалунь», основна книга Фалунь Дафа, перекладена понад 40 мовами.

Аспірантка: «Фалунь Дафа заспокоює, допомагає зосередити увагу і наповнює енергією»

Манар Джабар уважно спостерігала за демонстрацією вправ Фалунь Дафа

Манар Джабар, аспірантка, що спеціалізується на дошкільній освіті, довго спостерігала за демонстрацією вправ практикувальників Фалунь Дафа. Вона сказала:

«Фалунь Дафа заспокоює, допомагає зосередити увагу і наповнює енергією».

Манар додала, що завдяки виступу практикувальників Фалуньгун вона змогла познайомитись із традиційною китайською культурою. Жінка підтримала принципи Фалунь Дафа «Істина, Доброта, Терпіння»:

«Ми забули про ці цінності… Нам потрібно дотримуватися цих принципів і знайти своє справжнє „я“. У такий спосіб ми зможемо повернутися до своїх витоків і досягти фізичного та психічного здоров’я».

Дізнавшись, що КПК переслідує Фалунь Дафа впродовж останніх 23 років, вона сказала:

«Це жахливо! Люди мають право вибирати свою віру. Потрібно поважати їхній вибір, а не переслідувати».

Студентка університету: «Нам потрібні Істина, Доброта, Терпіння»

Сін Гевара сказала: «Нам потрібні принципи Істина, Доброта, Терпіння, щоб передати їх наступним поколінням»

Сін Гевара вивчає арттерапію. Отримавши квітку лотоса ручної роботи, вона сказала:

«Ми можемо брати приклад із цих чудових лотосів. Квітки лотоса залишаються чистими, піднімаючись із дна мулистого, брудного озера. Фалунь Дафа — це промінь надії, що висвітлює наш шлях. Нам потрібні принципи „Істина, Доброта, Терпіння“, щоб передати їх наступним поколінням».

«Я хочу практикувати Фалунь Дафа»

Віктор Суккаріє сказав: «Істина, Доброта, Терпіння — безумовно, найкращі життєві цінності»

Віктор Суккаріє працює механіком в автосалоні. Він та його дружина розмовляли з практикувальниками Дафа понад годину. Віктор, який страждає на м’язові спазми і біль у коліні, дуже зацікавився практикою Фалунь Дафа. Він сказав:

«Я хочу виконати вправи Фалунь Дафа на місцевому пункті практики».

Він додав:

«Так, мені подобаються принципи „Істина, Доброта, Терпіння“. Кожна людина має дотримуватися цих принципів у повсякденному житті. Це, безумовно, найкращі життєві цінності, про які тільки можна мріяти».

Дізнавшись про переслідування Фалунь Дафа, Віктор сказав:

«Люди мають жити у світі й ладити один з одним. Ми маємо насолоджуватися красою життя. Переслідування, безумовно, мусить бути негайно припинено».

Передісторія. Що таке Фалунь Дафа і чому КПК переслідує цю практику

Майстер Лі Хунчжи представив громадськості практику Фалунь Дафа (Фалуньгун) в 1992 році в місті Чанчуні (Китай). Зараз Фалунь Дафа займаються у понад 100 країнах та регіонах світу. Мільйони послідовників цієї практики самовдосконалення, що ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» і включає п’ять медитативних вправ, зміцнили своє здоров’я і покращили характер.

Цзян Цземінь, колишній голова компартії Китаю (КПК), злякався популярності Фалунь Дафа, побачивши в ній загрозу для атеїстичної ідеології КПК. Тому 20 липня 1999 року він видав наказ про переслідування Фалуньгун.

Вебсайт Minghui.org підтвердив загибель тисяч практикувальників Фалунь Дафа, які втратили життя внаслідок 23-річного переслідування. Оскільки здобувати інформацію з Китаю важко, то, ймовірно, фактична кількість смертей набагато більша. Багатьох практикувальників Фалунь Дафа незаконно ув’язнили й катували за їхні переконання.

Є докази того, що КПК санкціонує насильницьке вирізання органів практикувальників Дафа, які є в’язнями сумління. Тобто їх вбивають задля забезпечення промисловості трансплантації органів.

Під особистим керівництвом Цзяна КПК створила «Офіс 610», позаправовий орган безпеки, повноваження якого перевищують повноваження поліційних та судових органів. Єдине завдання «Офісу 610» — переслідування Фалуньгун.

Кореспондент «Мінхуей» зі штату Квінсленд (Австралія)

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic