Фалунь Дафа в Україні і в світі

З дня публікації статті «Чому існує людство» минуло 30 днів

20 лютого 2023 року виповнилося 30 днів з того часу, як 20 січня Вчитель Лі Хунчжи, засновник Фалунь Дафа, опублікував статтю «Чому існує людство» (китайською мовою статтю було опубліковано 21 січня).

За останні 23 роки Учитель Лі опублікував на вебсайті Minghui 229 коротких статей, об’ємних лекцій Фа і повідомлень з привітанням для учасників конференцій Фалунь Дафа щодо обміну досвідом удосконалення у різних країнах. Першою була стаття «Учитель у горах спокійно спостерігає за учнями та людьми світу після того, як залишив місто Нью-Йорк у липні 1999 р.», опублікована 19 січня 2000 року, а остання (на сьогодні) — «Чому існує людство».

За кількістю переглядів, які Minghui може відстежити (читайте про це наприкінці статті), остання стаття Вчителя Лі посіла 16-те місце за відвідуваністю всього за 30 днів серед згаданих вище 229 публікацій. Стаття з найбільшою кількістю переглядів — «Лунь Юй». Її опубліковано у травні 2015 року.

Стаття «Чому існує людство» написана простою і зрозумілою мовою і несе дуже глибокий зміст. Хоча в епоху інформаційного вибуху ця тема не є надто популярною, однак широка увага, яку привернула до себе ця стаття, свідчить про інтерес до неї великого кола читачів. Це також вказує на те, що ця стаття здійснила великий вплив на суспільство.

Одна практикувальниця Дафа з Сінгапуру розповіла, що її старша сестра почала практикувати Фалунь Дафа наприкінці 1998 року. Але коли у липні 1999 року компартія Китаю (КПК) розв’язала репресії проти практики, сестра повірила брехливій пропаганді КПК. Вона перестала вдосконалюватися й іноді навіть погано говорила про Дафа. Коли читачка з Сінгапуру розповіла старшій сестрі про статтю і прочитала її через телефон, та з великою увагою вислухала її й сказала: «Тепер я все зрозуміла. Ми маємо бути добрими людьми».

Автор статті «Божества спускаються з гір, щоб висловити подяку» (буде опубліковано на українському сайті «Мінхуей» після 25 лютого), у якого відкрите Небесне око, написав про бесіду з кількома Божествами, які висловили подяку Майстру Лі за публікацію його останньої статті. «Ми вдосконалюємося тисячі років і тільки тепер все зрозуміли», — сказали деякі з них.

Стаття «Чому існує людство», що складається приблизно з 2000 слів, розкрила безліч Небесних таємниць. Вона відкриває серця читачів і приносить благословення. Якщо ви ще не читали її, нижче наведено кілька витягів із цієї статті:

«Людське тіло дозволяє усунути гріхи й карму шляхом страждань. Водночас якщо в оточенні перевернутих принципів можеш триматися праведних принципів, які передав Бог, якщо можеш зберігати доброту, то твоє життя досягне підвищення».

«Настала остання стадія знищення, відкрилися Небесні ворота в Трьох Сферах, і Творець вибирає саме таких людей для порятунку».

«Хаос — це те, що в самому кінці запланували божественні істоти. Вони це зробили, щоб перевірити, які життя ще можна врятувати. Водночас у цьому процесі за допомогою страждань живі істоти можуть усунути свою карму. Все це було заплановано для того, щоб врятувати живі істоти й повернути назад на Небо».

«Кармічна відплата — це основна причина, чому хтось має чи не має благословення в житті».

«Накопичувати чесноти потрібно для того, щоб прокласти шлях до Небес, а не для того, щоб обмінювати їх на короткочасне щастя одного життя».

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic