Фалунь Дафа в Україні і в світі

Південна Корея. Знайти справжній сенс життя

Кенсун Чой працює завідувачкою відділення медсестер у лікарні в Південній Кореї. Вона завжди посміхається. Щоразу, коли вона стикається з труднощами, чи то конфлікти з пацієнтами або медсестрами, сварки між відділеннями чи конфронтація між керівниками відділень, вона може спокійно впоратися з ситуацією.

У чому секрет того, щоб зберігати спокійне серце та не скаржитися?

Кенсун Чой, завідувачка відділення медсестер у лікарні в Південній Кореї сказала, що знайшла сенс у житті, коли стала практикувати Фалунь Дафа.

Подолання труднощів

Чой мріяла стати гарною дружиною та матір’ю, але її шлюб був складним з самого початку. Її чоловік вклав свої вільні гроші в акції, але, зрештою, втратив навіть свій бізнес-капітал. Він постійно грав на фондовій біржі, намагаючись повернути свої втрати. Як би друзі та члени сім’ї не намагалися відмовити його, все було марним. Чой перебувала у стані сильного стресу. Чоловік часто був п’яним і проклинав людей. Кожен її день був наповнений сльозами.

«Чоловік наполягав на своїй думці, — розповідала вона. — Я не могла достукатися до нього. Його не турбував фінансовий стан сім’ї. Я хотіла розлучитися з ним, але вагалася, коли думала про нашу маленьку дочку та батьків. Тому я вирішила проковтнути свою гордість й планувала розлучитися після того, як моя дочка виросте, а мої батьки помруть. Це справді був важкий час».

У 2010 році, невдовзі після смерті батьків Чой, вона побачила уві сні свою матір. Чой подумала, що, можливо, місце могили матері було не гарним, тому вона пішла подивитися місце на іншому цвинтарі. Дорогою додому вона зізналася подрузі, що її життя безрадісне через алкоголізм чоловіка.

Подруга сказала їй, що є спосіб, за яким її чоловік може кинути пити. Вона записала адресу веб-сайту на аркуші паперу — адресу веб-сайту Фалунь Дафа.

Знайти дороговказ

Чой забула про записку. Минуло кілька місяців. Щоб звести кінці з кінцями, вона знайшла роботу в лікарні. Якось вона раптом згадала про той маленький клаптик паперу, знайшла його й зайшла за посиланням на сайт Фалунь Дафа.

Слова «Істина, Доброта, Терпіння» та «Безплатне навчання» пробудили в ній живий інтерес. Чой відчула, що це щось справжнє. Вона попросила жінку, яка написала записку, надіслати їй книгу «Чжуань Фалунь», головну книгу Фалунь Дафа.

Чой читає «Чжуань Фалунь»

На всі питання Чой про своє життя вона отримала відповіді в цій книзі. Вона читає її щоразу, коли має можливість, й продовжує отримувати нові розуміння.

Вивчивши вправи на найближчій ділянці практики за системою Фалунь Дафа вона відчула, що у ній відбуваються зміни. Її шкіра стала тоншою та ніжнішою, а тіло — легшим. Найбільша зміна полягає в тому, що вона більше не ставить запитання, чому відбуваються якісь події або про сенс життя.

«До зустрічі з Фалунь Дафа я була змучена й не знала, заради чого живу. Я відчувала себе вітрильником, який дрейфував у морі життя. Після початку практики, з якими б труднощами не стикалася, я можу зберігати спокій. Я набула сили», — каже Чой.

Але через два роки її чоловік почав заперечувати проти її вдосконалення і несподівано подав на розлучення. Вони навіть двічі зверталися до суду. Невдоволення й ненависть Чой до безвідповідального та лінивого чоловіка спливали в її голові. Вона вирішила відпустити свої пристрасті й вдосконалювати себе і свою моральність (Сіньсін):

«Я відмовилася від думки про розлучення, а також відпустила образу на чоловіка. Саме тоді ситуація вдома поступово почала змінюватися. Я зрозуміла, що тільки коли я справді відпустила ці думки, конфлікти почали зникати, і середовище змінилося».

Після цього чоловік Чой захворів на стенокардію й швидко кинув пити та курити. Життя в сім’ї стало гармонійним, а його колись депресивна дочка стала веселою й знову почала усміхатися.

Чоловік більше не заперечував проти її вдосконалення і навіть почав заохочувати її практикувати.

Зміни на роботі

У 2018 році вона стала завідувачкою відділення медсестер у лікарні. Як головна медсестра, вона має координувати велику роботу в лікарні. Вона також проводить незліченні співбесіди з кандидатами, коли з’являються вакансії, та вирішує багато інших питань.

Один з пацієнтів почав скаржитися, що прибирання не проводиться належним чином, оскільки одна з прибиральниць звільнилася. Тому Чой довелося самій сортувати сміття та прибирати туалет.

«Якби я не була практикувальницею Дафа, я цього не робила б. Персонал лікарні також вважає, що я відрізняюся від інших головних медсестер», — сказала Чой.

Коли критично налаштовані та чутливі пацієнти звинувачують персонал у їхніх помилках, Чой спокійно вислуховує критику, попри напружену атмосферу.

«Зіткнувшись із цим, ми займаємо позицію активного слухання думок. В одному випадку пацієнт спочатку розкритикував мене й сказав, що я не підходжу для роботи в такій лікарні. Пізніше цей пацієнт не хотів розмовляти ні з ким, окрім мене», — каже Чой.

Чой, яка практикує вже 13 років, зрозуміла, що, стикаючись із проблемами, треба дивитися в себе в пошуках власних пристрастей. Вона знайшла спосіб виправити помилки й ситуація змінилася.

«Після початку практики за Фалунь Дафа я щосили намагаюся бути чесною стосовно себе. Я ніколи не обманюю, байдуже бачив це хтось чи ні. Потрібна мужність, щоб сказати правду. Я говорю правду, навіть якщо це не в моїх інтересах. Фалунь Дафа є для мене дороговказом. У мене більше немає запитань щодо сенсу життя. Тільки Фалунь Дафа може дійсно показати людям, як можна покращити їхнє життя», — каже Чой.

Передісторія

Практика Фалунь Дафа (Фалуньгун) була представлена громадськості у 1992 році Учителем Лі Хунчжи у місті Чанчуні (Китай). Нині Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах та регіонах по всьому світу. Мільйони послідовників цієї практики, яка заснована на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» і включає п’ять медитативних вправ, покращили своє здоров’я та характер.

Практикувальниця Фалунь Дафа з Південної Кореї

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic