Фалунь Дафа в Україні і в світі

Доля неминуча

Люди часто нарікають на те, що доля непередбачувана, але насправді за так званою «непередбачуваністю» ховається наперед визначеність.

Деякі відчайдушно хочуть отримати підвищення по службі та розбагатіти, але як би вони не намагалися, нічого не виходить. А інші ніби випадково здобувають хорошу посаду та гроші, хоча ніколи не прагнули багатства. Дехто, здавалось, мусить мати світле майбутнє, але його переслідує смуга невдач. А інші, здавалось, мають погану долю, але зрештою здобувають найкраще.

pixabay.com

Можна сказати, що доля людини встановлюється при народженні, і вона все життя рухається заданою траєкторією.

Небесне знамення віщує смерть 30 учених

Весною п’ятого року правління Тан Кайюаня чиновник, відповідальний за небесні знаки, доповів імператору Сюань-Цзуну:

«Небесні знамення віщують велику катастрофу, що насувається».

Сюань-Цзун запитав: «Коли це станеться?»

Чиновник відповів:

«Коли 30 відомих вчених несправедливо помруть одного дня».

Чоловік, на ім’я Лі Мен, один із вчених — зять імператора Сюань-Цзуна. Тан Кайюань попросив дружину Лі Мена не випускати свого чоловіка з дому, навіть якщо очікується важлива зустріч або святковий захід.

У той день неподалік будинку Лі Мена проходив великий концерт на воді, і він почув гарну музику. Не попереджаючи дружину, учений залишив свою резиденцію і вирушив до човнів на річці Ку.

На річці Ку стояли десятки човнів. Там зібралося багато вчених, але ніхто не помітив, що вода підіймається. Коли Лі Мен сів у човен, раптово почався шторм, човни перекинулися і всі 30 вчених загинули.

У «Дін Мін Лу» (Книзі визначених доль) записано, що коли Лі Мен склав імператорський іспит, він вирушив відвідати повітового магістра. Магістр запропонував місцевому провіснику Че Саню прочитати долю Лі Мена, не назвавши його справжнє ім’я. Провидець, подивившись долю вченого, сказав, що той не зможе отримувати платню імператорського двору. Це означало, що Лі Мен не здобуде бажаної посади.

Усі, хто це чув, не повірили. Вони сказали провидцю, що Лі Мен успішний учений і їде до столиці, щоб отримати призначення на офіційну посаду. Усі порахували, що провісник помилився, бо йому не назвали справжнього імені клієнта.

Потім Че Сань запитав Лі Мена: Яким чиновником ти хочеш стати? Лі Мен сказав: «Я хочу бути керівником у повіті Хуайінь». Че Сань сказав:

«Тебе обов’язково призначать служити в повіті Хуайінь. Однак у твоїй долі немає удачі, щоб здобути цю посаду».

Обидва тлумачення провидця невдалі, але ніхто не повірив у них, тому що Лі Мен молодий, розумний і перспективний. Коли вчений прибув до столиці, його справді зробили управителем Хуайїна, але незабаром після цього він загинув, коли його човен перекинувся під час шторму. Пророцтва Че Саня справдилися.

Провісник побачив швидку смерть чиновника

За часів династії Тан жив чоловік, на ім’я Шень Цзюньлян, який міг бачити майбутнє. Якось чиновник Чжан Женьцінь зустрів Шень Цзюньляна на банкеті й запитав:

«Коли я отримаю підвищення?»

Шень Цзюньлян відповів

«Посада в офіційному департаменті ще не звільнилася, то навіщо турбуватися про підвищення?»

Через деякий час Чжан Женьцінь пішов у туалет, і Шен Цзюньлян сказав усім:

«Чжан Женьцінь проживе ще не більше десяти днів. Хіба йому варто думати про підвищення по службі?»

Як і очікувалося, за сім днів Чжан Женцянь раптово помер.

Імператорський лікар побачив примарну тінь придворного служителя

Чжоу Юн’юань обіймав посаду канцлера під час правління У Чжоу династії Тан. Якось він повертався до себе в павільйон і зустрівся дорогою з імператорським лікарем, якого викликала принцеса Тайпін.

Прийшовши до принцеси, лікар сказав їй, що побачив привида, що знімає голову Чжоу Юн’юаня, і ще двох примар із дерев’яними палицями в руках, що йдуть за ним до самих воріт. Принцеса послала до Чжоу Юн’юаня вартового, але ті не побачили в його павільйоні нічого особливого.

Через деякий час Чжоу Юн’юаня знайшли нерухомого. Його очі були розплющені, а з рота капала слина.

Чиновники негайно доповіли про ситуацію імператриці У Цзетянь. У Цзетянь запитала імператорського лікаря:

«Як довго він зможе протриматися?»

Імператорський лікар сказав:

«Два чи три дні, не більше».

У Цзетянь наказала накрити канцлера ковдрою. Його віднесли до своєї резиденції разом із ліжком, де він і помер посеред ночі.

Джерело: The Epoch Times

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
    pic