Фалунь Дафа в Україні і в світі

Художниця з Оттави своїми картинами розповіла про переслідування Фалуньгун у Китаї

Щоб люди в Оттаві насолодилися мистецтвом просто неба під час пандемії корона вірусу, організація RAW Arts розпочала захід під назвою National Arts Drive — державну програму з популяризації мистецтва. Захід пройшов 20 червня 2020 року. У ньому зокрема взяла участь художниця Кетлін Гілліс. Вона виставила чотири картини на своєму подвір’ї перед будинком, щоб їх побачили сусіди та друзі. Завдяки творчим роботам Кетлін вони дізналися про Фалунь Дафа — її віру — і про переслідування в Китаї цієї практики духовного вдосконалення.

Кетлін Гілліс, художниця з Оттави (Канада), запрошує сусідів на виставку своїх картин 20 червня 2020 року

У 2003 році Гілліс написала картину під назвою «Безкомпромісна мужність», присвячену Лю Ченцзюню, практикувальнику Фалунь Дафа. Лю в 1999 році приєднався до місцевої кабельної телевізійної мережі та транслював відеопрограми про переслідування Фалунь Дафа компартією Китаю (примітка редактора: деякі практикувальники в Китаї використовували цей метод, щоб розповісти людям про переслідування, бо їм відмовляли в усіх законних каналах для апеляції). Пізніше його заарештували й закатували до смерті. Кетлін так описує тему картини: нещастя й лихо є тимчасовими речами, тоді як благородна віра і тверда надія — вічні.

На картині «Віддзеркалення» зображені практикувальники Фалунь Дафа, які проводять вечір пам’яті із запаленими свічками перед китайським консульством, вшановуючи пам’ять співучнів, які загинули від переслідування. Вода віддзеркалює, що діється в іншому просторі. Гілліс сказала: «Практикувальники Фалунь Дафа гинуть від переслідування, і це дійсно коїться нині. Існує відплата карми, і якщо переслідування триватимуть, злочинцям не уникнути покарання. Компартія Китаю (КПК) зображено на картині як дракона, якого вбивають».

Практикувальники часто проводять по всьому світу мирні акції протесту перед консульствами Китаю, апелююючи, щоб КПК припинила переслідування Фалунь Дафа. Гілліс і інші практикувальники щосереди ходили до китайського консульства в Оттаві. Вона зобразила це в деталях у своїй картині. Також на картині зображені східні й західні Боги — це показує, що Фалунь Дафа практикують у всьому світі.

Картина Кетлін Гілліс «Очищення китайського консульства»

Робота «Очищення консульства Китаю» ще не закінчена. На картині внизу зображені практикувальники; вгорі — два вікна, одне виходить на китайське консульство, друге в небо. Практикувальник, що стоїть на сходах, миє вікно, щоб люди в консульстві могли бачити блакитне небо зовні.

Картини Гілліс привернули увагу багатьох людей

Художня виставка просто неба тривала кілька годин, і багато сімей, прогулюючись мікрорайоном, зупинялися, щоб подивитися картини. Вони хвалили майстерність, детальне зображення та мирні послання, які передавали ці творчі роботи.

Гілліс із дитинства хотіла стати художницею й почала свою творчу кар’єру відразу після закінчення коледжу. «За ті 30 років, що я займалася освітою й мистецтвом, мені пощастило стати практикувальницею Фалунь Дафа, — говорить Кетлін Гілліс. — Це важлива віха, і я несу відповідальність за те, щоб розповідати правду людям.

Після того, як я почала практикувати по Фалунь Дафа, мої думки й твори стали ясними, роботи — глибокими, а мета моєї творчості — очевидною».

Гілліс вважає за обов’язок точно закарбовувати дії практикувальників Фалунь Дафа; усе, що зробила КПК під час переслідування; і що зробили практикувальники, щоб припинити переслідування. «Мені пощастило стати частиною цього особливого періоду історії. Як я можу не показати все це як художник?» — сказала вона.

Джерело

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic