Фалунь Дафа в Україні і в світі

Зупинити епідемію за допомогою покаяння

«Важко тому, хто не хоче, а не тому, хто хоче», — говорить китайська приказка. Тож проблема здається дуже складною і нерозв’язною для звичайних людей, але не для тих, у кого є надприродні здібності. Здавна й донині було багато історій про доброчесних людей, які самовдосконалювалися й допомагали тим, хто опинився в біді, зокрема розв’язувати важкі проблеми.

 

У Чжан Даоліна, відомого даоса, що жив в епоху династії Східна Хань (25 р до н.е. — 220 р н.е.), були десятки тисяч послідовників. Як і інші даоси, він зосередився на вдосконаленні в істині та на досягненні духовного просвітлення.

Чжан не лише вів за собою учнів, а й наставляв звичайних людей добре вчиняти й прагнути до підвищення моральності. Наприклад, він мав унікальний метод боротьби з епідеміями.

Чжан попросив людей, що заразилися записати всі погані справи, які вони будь-коли робили в житті. Потім вони мали опустити папір із записами у воду, заприсягтися перед Богом і пообіцяти більше погано не вчиняти. Також потрібно було пообіцяти, що вони ліпше помруть, ніж порушать присягу.

Багато хто скористався цією порадою та одужав. Жителі інших районів почули про це, зробили те ж саме й вилікувалися. Так Чжан і його учні врятували сотні тисяч людей.

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
  • СХОЖI МАТЕРIАЛИ:

    Шукаємо схожі...