Фалунь Дафа в Україні і в світі

Від наркотиків й відчаю до набуття шляху істинного самовдосконалення

Ще в ранньому дитинстві, мешкаючи в Польщі, Матеуш вірив в існування прекрасного світу, де не було болю і страждань. Вже тоді він шукав духовний шлях, який привів би його в цей світ, але безуспішно. Зрештою, Матеуш став вуличним хуліганом і заохотився до алкоголю та наркотиків, поки Книга не змінила повністю траєкторію його життя. Тепер ця молода людина щаслива, здорова та має хорошу роботу. Що ж так змінило його життя?

Матеуш (праворуч) і його друзі на Європейській Конференції Фалунь Дафа 2015 року з обміну досвідом вдосконалення

Небезпечний хлопець

Матеуш завжди любив спорт, у нього були гарні успіхи з бігу та бойових мистецтвах, особливо в муай-тай (тайському боксі). Разом з батьком і молодшим братом він жив в районі, де гідність людини визначається силою кулаків. Батько вчив його завжди мститися за образу, і Матеуш бився не для задоволення, а захищаючи себе або слабких. Рідкісна бійка на вулиці проходила без нього.

Матеуш ненавидів запаху сигарет і алкоголю, але він був усюди — у будинку і в усьому районі, — оскільки майже кожен в околицях використовував їх для зняття стресу. Поступово він теж приохотився до них, хоча в глибині душі як і раніше їх ненавидів.

Пошуки іншого світу

Попри те, що Матеуш вів таке життя, він продовжував пошуки духовного шляху — читав багато книг з метафізики, в тому числі книги про східну медитацію та бойові мистецтва. І водночас він брав галюциногенні наркотики.

«Я був упевнений в тому, що за межами цього світу, повного болю, несправедливості, забобонів та ілюзій, є справжній і прекрасний світ», — каже він.

Але ці книги не відповідали на його запитання. Він задумався: «У чому сенс життя? Чому люди живуть на цій планеті? Чи страждають життя на інших планетах від болю та несправедливості, також як тут? Яка мета медитації і вдосконалення? Чому погані люди опиняються при владі? Що означає період закінчення Дхарми, про який пишуть в Писаннях, і які причини закінчення Дхарми?

Матеуш намагався знайти відповіді на ці питання, і цей пошук став найважливішою річчю в його житті. Він вів щоденник сновидінь, досвіду в медитації та переживань, які відчував, коли його душа залишала тіло, і своїх почуттів після експериментів з усіма видами наркотиків.

Матеуш також шукав книги про самовдосконалення в інтернеті. Одного разу в книжковому інтернет-магазині він серед сотень книг побачив книгу в синій обкладинці, яка відразу привернула його увагу. В одному з відгуків говорилося: «Ця книга може в корені змінити свідомість людини та допомогти людям звільнитися від всіх видів поганих звичок і залежностей. Вона може змінити тіло людини з самої глибини та підняти вдосконалювальників до стану Повної Досконалості».

«Хіба це не те, що я шукав?» — подумав Матеуш і негайно замовив книгу. Це була книга «Чжвань Фалунь».

Однак після прочитання передмови, Лунь Юй, він подумав: «Я не заслуговую цієї книги, тому що моє тіло занадто сильно забруднено алкоголем і наркотиками».

Відтепер я буду вдосконалюватися

У своїх духовних пошуках Матеуш й далі пробував всякого роду речі: він випробував на собі кілька надприродних явищ і дуже хотів вступити в контакт з життями на вищих рівнях, які могли б дати йому напрямок в цьому хаотичному світі. Водночас, він приймав дедалі більше й більше галюциногенних наркотиків. Дози прийнятих наркотиків збільшувалися, що викликало занепокоєння у його сім’ї та друзів. Він відчував себе самотнім, тому що ніхто не розумів його.

Одного разу вночі Матеуш прийняв наркотиків в 10 разів більше звичайної дози. «Я прокинувся опівночі та заплакав від відчаю. Мені було так сумно, що більше не хотілося жити в цьому світі».

Книга «Чжвань Фалунь», що стояла на книжковій полиці, була оточена ніжним і теплим сяйвом. «Раптово я відчув величезне милосердя, милосердя, яке може розплавити сталь. У моєму серці з’явилася надія, — згадує Матеуш. — Саме тоді усе моє життя, сцена за сценою, промайнула у свідомості. Я зрозумів, що вдосконалення за Фалунь Дафа є справжньою метою мого життя, і це саме те, чого я чекав. Я розридався та закричав: «Я більше не хочу спати, я повинен прокинутися! Я хочу вдосконалюватися! Я хочу повернутися додому».

Тієї ночі Матеуш чітко побачив брудні елементи у своєму тілі й свідомості, а також відхилення в поняттях, які створювали перешкоди та заважали йому читати «Чжвань Фалунь».

«Я усвідомив свої погані звички — алкоголь, куріння і вживання наркотиків — і зрозумів, що якщо хочу вдосконалюватися, то повинен позбутися їх. В глибині мого серця було одне бажання: «Відтепер я буду вдосконалюватися та повернуся до моєї істинної природи».

Я вірив, що Учитель Лі Хунчжи (засновник Фалуньгун) очистить моє тіло і звільнить мене від усіх брудних речей, якщо я буду серйозно вдосконалюватися. Я знав, що мені потрібно робити — я повинен прочитати цю Книгу прямо зараз і дізнатися, як потрібно вдосконалюватися».

Наступного дня Матеуш оголосив своїй сім’ї: «Я зміню все у своєму житті. Я покину вживати наркотики та буду хорошим сином». Йому було 19 років.

Відроджене життя

Як тільки Матеуш почав практикувати Фалуньгун, в ньому відбулися великі зміни. Спочатку було таке відчуття, ніби в нього була сильна застуда. На це вказували всі симптоми: запаморочення, помутніння зору, зниження апетиту та болю в кістках. Але Матеуш був спокійний, тому що він зрозумів: «Це прекрасно. Це вказує на те, що Учитель Лі піклується про мене та очищає моє тіло. Це необхідний крок для справжнього вдосконалення».

Протягом наступних восьми днів він перебував майже в коматозному стані. У нього ледь вистачало сил доповзти до ванни й повернутися в ліжко.

Але протягом цих восьми днів відбувалися чудеса.

«Уві сні я побачив, що моє тіло ширяє в повітрі, підключене до складної машини із сотнями проводів. Проводи були приєднані до кожного мого органу й кожної акупунктурної точки тіла, і «машина» відновлювала мій організм із самої глибини. Вона усунула всі брудні елементи, встановила нові компоненти й зарядила моє тіло новою енергією.

Я бачив як 12 Фалуней (коліс Закону) обертаються в моєму тілі й відновлюють кожну частину мого тіла з глибини назовні. Я бачив, що моє тіло подібно Всесвіту з величезними системами в ньому. Усе було чудово й чарівно».

Кожен день Матеуш відчував, як величезна кількість брудної карми й поганих уявлень усуваються з його тіла, і воно стає дедалі легше і світліше. «Я плакав, як дитина і кричав у своєму серці:«Я буду вдосконалюватися! Я буду вдосконалюватися!» Він відчував, як сильний потік милосердної енергії проходить через його тіло, очищаючи його і приносячи йому мудрість. «Я відчув, що став мудрішим, і повністю, зсередини назовні, очистився та оновився».

Стати хорошою людиною та жити нормальним життям

Матеуш читав «Чжвань Фалунь» знову і знову. «Ця книга вчить як стати хорошою людиною. Вона вчить вдосконалювальника як піднятися на вищий рівень в повсякденному житті, не стаючи ченцем або черницею, і, в кінцевому підсумку, направляє людину на шлях, яким вона повинна йти, щоб стати великою Просвітленою істотою».

Він приєднався до місцевої групи колективного виконання вправ у Польщі й дізнався з досвіду співучнів про те, як керуватися принципом Фалуньгун «Істина-Доброта-Терпіння» у своєму повсякденному житті.

Матеуш переїхав з дому батьків у Глівіце у Варшаву. «Я хотів бути відповідальним за своє життя та не бути тягарем своїм батькам», — пояснює він. Він самостійно вивчив англійську і став працювати на митниці в аеропорту. «Стикаючись на роботі із самими різними людьми, я з радістю допомагаю їм і ставлюся до всіх з добротою», — сказав Матеуш.

Удосконалення за Фалуньгун повністю змінило способи вирішення Матеушем конфліктів що з’являються. Він сказав: «Всі конфлікти для нас є можливістю розплатитися за нашу карму й поліпшити себе. Наприклад, кілька днів тому моя начальниця розлютилася на мене без будь-якої на те причини. Вона зі злістю кричала на мене. В той момент я нагадував собі, що потрібно зберігати спокій, і сказав їй мирно і з посмішкою, що зрозумів її. Вона відразу ж змінила своє ставлення й більше не сердилась. Я думаю, що я тільки що заплатив якісь борги, які повинен був їй з минулого життя.

Вивчаючи Фалуньгун я зрозумів, що означає бути по-справжньому гарною людиною. Принципи Фалуньгун стали для мене критерієм для оцінки всіх речей у житті. Я сподіваюся, що шляхом вдосконалення я стану більш милосердним і терплячим. Я відчуваю цю силу милосердя впродовж восьми років самовдосконалення й буду намагатися діяти ще краще».

Джерело

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

  • СХОЖI МАТЕРIАЛИ:

    Шукаємо схожі...