Фалунь Дафа в Україні і в світі

Вдосконалення допомагає мені залишатися сильною, стриманою і терплячою

На мою долю випало дуже багато життєвих труднощів і випробувань. Я часто переживала, нервувала, плакала, мала досить слабке здоров’я й невиліковну, за словами лікарів, тяжку хворобу, яка дуже мене мучила. Син розповів мені про Вчителя Лі Хунчжи і Фалунь Дафа, коли мені виповнилося 54 роки.

Розповідь сина я не сприйняла серйозно, та й читати книгу мені не хотілося, завжди була якась робота. Переглянувши книгу, я вирішила, що вона більше схожа на казку. А ось вправи почала робити й навіть відчула деяке полегшення гострого болю.

Я прочитала цю дивовижну книгу за 3 дні

Коли прямо з роботи мене забрала швидка, і довелося лягти до лікарні, син приніс мені «Чжуань Фалунь». Часу було багато і я почала читати.

Я прочитала цю дивовижну книгу за 3 дні. Тепер вона здалася мені зовсім іншою й дуже мене зацікавила — вирішила, що практикуватиму разом із сином.

Мої світорозуміння і світовідчуття дуже змінилися. Так, стала набагато спокійніше ставитися до всього того, що відбувається — на всі ситуації намагалася дивитися з позиції Великого Закону. Мої звички та моє оточення змінилися. Мені не цікаво займатися тим, що я раніше дуже любила, наприклад: слідкувати за політичним життям, ловити рибу, дивитися серіали, зустрічатися й теревенити з подружками за столом, проводити час у фейсбуці.

Поступово й непомітно мене облишили хвороби, і невиліковна — теж.

Лише вдосконалення допомагало мені залишатися сильною

Я розслабилася і стала значно менше практикувати, з’явилися сумніви, навалилося багато роботи, 4 рази на тиждень ходила до фітнес-клубу та на йогу. Робота приносила мало доходу, я підхоплювала застуду, а потім зламала руку по дорозі до фітнес-клубу.

Усе це змусило мене задуматися. Почавши старанніше практикувати — у мене з’явилася гарна нова робота. Але на новій роботі важкі проблеми почали навалюватися одна за одною. Вони виникали просто з нічого, було навіть якось дивно. Я уявити собі не могла, що таке можливо. Постійно мала приймати термінові, іноді нелегкі рішення.

Лише вдосконалення допомагало мені залишатися сильною, витриманою, терплячою і всі ці проблеми розв’язувалися досить легко. За рік на новій роботі обставини повністю змінилися й колектив змінився. Мені було дуже приємно бачити, як люди і обставини змінюються на краще. Я побачила, як багато залежить від мого ставлення до цих подій. Але робота забирала вільний час і не давала можливості практикувати. У мене з’явилася пристрасть до до слави й вигод.

Зрештою я вирішила знайти іншу роботу, яка дала б мені більше вільного часу для практики, але колектив не хотів мене відпускати. Я вагалася.

Тепер я не вживаю таблеток, маю гарне здоров’я

Тоді син порадив мені більше читати книгу. Незабаром обставини склалися самі собою.

Тепер я маю можливість щодня читати «Чжуань Фалунь» і займатися практикою. Я не вживаю таблеток, маю гарне здоров’я й намагаюся керуватися принципами Фалунь Дафа.

З книги «Чжуань Фалунь»:
«Тому у своїй подальшій практиці ти зіткнешся з найрізноманітнішими бідами. Якби їх не було, то як би ти вдосконалювався?! Серед присутніх усі такі: і ти добрий, і я добрий, немає конфлікту інтересів, немає завад від людських думок. Ти сядеш там, і твій Сіньсін уже підвищиться? Так нічого не вийде. Людина має по-справжньому на практиці себе загартовувати, тільки тоді вона зможе підвищитися. Хтось із вас мене спитав: «Чому, практикуючи, ми весь час стикаємося з неприємними випадками? І вони майже не відрізняються від тих, що у звичайних людей». Бо ти вдосконалюєшся саме серед звичайних людей. Не буде такого, щоб тебе раптом перевернули до гори ногами, підняли в повітря і, змусивши так висіти, відправили на небо трішки постраждати. Такого не буде. Усе буде в стані звичайних людей: хтось тебе сьогодні дратував, хтось провокував, хтось погано з тобою повівся, ні з того ні з сього наговоривши тобі грубощів. Тоді якраз дивляться на те, як ти поставишся до цих проблем».

Алла, Полтава

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
  • СХОЖI МАТЕРIАЛИ:

    Шукаємо схожі...