Фалунь Дафа в Україні і в світі

Сяйво Будди зцілило мою сім’ю

Мені 69 років. Раніше я мала багато захворювань, особливо турбувала хвороба серця — усі вони зникли після того, як навесні 1997 року я почала практикувати Фалуньгун*.

*Фалуньгун (також відомий як Фалунь Дафа) — це духовна медитативна практика, яка ґрунтується на традиціях буддизму й даосизму і вчить керуватися в житті принципами Істина, Доброта, Терпіння. Китайський режим репресує прихильників Фалуньгун із 1999 року, коли їх стало більше, ніж членів компартії.

Протягом 23 років вдосконалення мене кілька разів заарештовували й ув’язнювали за прихильність до принципів Дафа. Під захистом і керівництвом Вчителя Лі Хунчжи (засновника Фалуньгун) я не лише залишилася в безпеці під час переслідування, а й зустрілася з багатьма дивовижними подіями. Мої близькі теж отримали благословення завдяки моїй практиці по Дафа.

Чоловік вилікувався від раку

Під впливом культури компартії Китаю чоловік був атеїстом і не вірив у вдосконалення. У 2016 році в нього виявили рак сечового міхура середньої стадії. Його прооперували, після чого він пройшов курс хімієтерапії та приймав ліки китайської медицини. Але попри це через вісім місяців рак знову дав про себе знати й мав останню стадію.

Унаслідок ще однієї операції уретра чоловіка звузилася, і раз на місяць її доводилося розширювати. Процедура дуже болюча — щоразу чоловік кричав від болю.

Натхнений колегою, який порадив йому практикувати Фалуньгун, чоловік почав повторювати фрази «Фалунь Дафа несе добро. Істина, Доброта, Терпіння — праведні принципи». І сталося неймовірне: невиліковне звуження уретри, викликане операцією, зникло. Під час обстеження лікар здивовано промовив: «Немає жодних слідів операції!»

Чоловік сказав лікареві: «Я повторював фрази Фалуньгун, і вони дійсно працюють. Мені просто хотілося зменшити біль, і проблема зникла. Це чудо».

«Не кажіть нікому про це. Уряд забороняє Фалуньгун. Це незаконно», — сказав лікар.

«У мене зникло ракове захворювання й наслідки операції. Фалуньгун врятував мені життя. Який закон я порушив?» — заперечив чоловік.

Нині він щодня повторює ці фрази. Зараз чоловік здоровий і навіть самостійно подорожує, хоча йому вже за 80 років.

Фалуньгун допоміг моєму синові

Після того, як я почала удосконалюватися, син вивчив п’ять комплексів вправ і прочитав «Чжуань Фалунь», головну Книгу Фалуньгун. Коли КПК почала переслідування Фалуньгун, він перестав практикувати, але допомагав мені робити інформаційні матеріали, які я потім поширювала, щоб люди дізналися правду про Дафа. Я часто просила його про допомогу, коли в мене виникали проблеми з комп’ютерами й принтерами. Він також допомагав іншим практикувальникам, коли в них виникали проблеми з обладнанням.

Якось восени він захворів, у нього піднялася висока температура. Спочатку він подумав, що це застуда й через два дні все мине. Третього дня він поскаржився, що вже кілька днів не ходив у туалет. Потім у нього виникли труднощі з диханням, і почалися головні болі.

Я дала йому книгу «Фалуньгун» і попросила її прочитати.

Тільки-но він почав читати книгу, головний біль минув. Прочитавши книгу, він прийняв рішення знову почати вдосконалюватися — потім виконав вправи, після чого став дуже енергійним, хоча при виконанні вправ дуже пітнів.

Наступного ранку син прокинувся здоровим. Перед роботою він з апетитом поснідав.

Я подякувала Учителю за те, що Він допоміг синові відновити здоров’я.

Дочка зцілилася від хронічного синуситу

У чотири роки в моєї дочки з’явилося запалення в пазухах носа, і ця проблема з віком погіршилася. Ліки західної й східної медицини не допомагали. Коли вона вчилася в середній школі, я відвезла її в головну лікарню нашої провінції, щоб показати лікарю отоларингологу. Лікар сказав, що в неї хронічний синусит і потрібна операція. З огляду на вік дочки, я відмовилася від операції. Ця проблема й далі її турбувала.

Влітку того року, коли я почала удосконалюватися, дочка приїхала з коледжу на літні канікули. Увечері в нашій групі вивчення Фа ми збиралися дивитися відеолекції Вчителя, і я взяла її із собою.

Тільки-но почалася Відеолекція, з носа дочки потекла рідина. Я сказала їй, що це Учитель очищає її тіло. Упродовж наступного тижня в неї були симптоми сильної застуди. Потому як вони пройшли, вона почала вдосконалюватися за Дафа і зцілилася від хронічного синуситу.

Іншим разом, коли дочка їхала на мотоциклі, її збив автобус. Її відкинуло на велику відстань, але жодних травм не було, вона лише мала подряпини кількох місцях. Я вірю, що це Учитель її захистив.

Невістка народила здорову дівчинку

Приблизно на 50-й день вагітності в невістки почався сильний токсикоз. Її рвало від усього, що б вона не з’їла. Ліки, які ввів їй лікар, викликали алергію. Шкіра так свербіла, що невістка не могла спати ночами, а через кілька днів у неї почався рецидив усіх її минулих захворювань.

Гінеколог порадив їй зробити аборт, бо боявся, що дитина може народитися хворою, але невістка відмовилася. Вона поговорила зі своєю матір’ю, і та сказала: «Твій свекор вилікувався від раку завдяки Фалуньгун. Тобі треба поговорити зі свекрухою». Тож невістка переїхала до нас.

Невістка добра людина. Вона підтримувала моє вдосконалення й погодилася, коли я попросила її практикувати разом зі мною. Усі 15 днів, які вона перебувала в нас, ми разом вивчали книги Фалуньгун і виконували вправи.

Їй судилося зустрітися з Дафа. Учитель відразу ж очистив її тіло, тільки-но вона почала практикувати. Як наслідок, у неї припинився токсикоз та алергія. Вона стала нормально їсти й міцно спати. Усе нормалізувалося, і вона народила чудову дівчинку.

Учитель захистив мою внучку

Дочка приїхала провідати мене, взявши із собою мою трирічну внучку. Внучка стрибала вниз сходами на залізничному вокзалі й підвернула ногу. Додому її принесли на руках.

Я попросила її повторювати фрази «Фалунь Дафа несе добро. Істина, Доброта, Терпіння — праведні принципи». Вона повторювала їх знову і знову й незабаром змогла ходити.

Практикувальниця Фалунь Дафа з провінції Шаньдун, Китай

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
  • СХОЖI МАТЕРIАЛИ:

    Шукаємо схожі...