Фалунь Дафа в Україні і в світі

Розбиті родини возз’єдналися завдяки практиці Фалунь Дафа

У цій статті наведено історії кількох німецьких сімей, стосунки в яких із тих чи інших причин зіпсовані чи майже зруйновані. Однак після того, як один із членів сім’ї починав практикувати Фалунь Дафа, принципи «Істина, Доброта, Терпіння» усунули сімейну ворожнечу та гармонізували сімейні стосунки.

Мати й син дійшли згоди через вісім років

Мілена розповіла: «Досить довго я була матір’ю-одиначкою, і родиною для мене були тільки я й мій син». Мілена живе неподалік від Дюссельдорфа в Німеччині. «У сина з’явилася нова дівчина, — розповіла вона, — я бачилася з нею тричі. Якось, без будь-якого попередження, мій син оголосив, що не спілкуватиметься зі мною. Це розбило мені серце. Я дуже розсердилася і сподівалася, що мої молитви допоможуть, але нічого не допомогло. Відтоді він зник із мого життя, і навіть не відповідав на мої вітання з Днем народження та Різдвом».

«Мені було дуже боляче», — згадує Мілена. Кілька років по тому вона важко захворіла і занепокоїлася, що може втратити роботу через погане здоров’я. Бачачи її розчарування і відчай, подруга порадила їй спробувати почати вдосконалюватися за Фалунь Дафа (інша назва — Фалуньгун).

Практика не лише дивовижно покращила її здоров’я, але і змінила її погляд на життя. Вона згадує: «Я більше не горювала через сина. Самовдосконалюючись за Фалунь Дафа, я дізналася про кармічні стосунки, і більше не хотіла з’ясовувати, хто мав рацію, а хто ні. Зрештою, усе це сталося через мою карму, і дуже важливо й далі вдосконалюватися».

Здобувши нове розуміння, Мілена стала відкритішою, а також вільнішою від упереджень. Вона почала знайомити з практикою інших, сподіваючись, що вони теж можуть отримати користь. «Якось, розмовляючи з кимось про Фалунь Дафа, я раптом подумала про сина. Ми вже вісім років не спілкувалися, — сказала Мілена. — Зараз я легко можу порекомендувати таку гарну практику своїм друзям і незнайомим людям. Але найближча людина в моєму житті досі нічого не знає — це неправильно».

Мілена вирішила спробувати. Вона знала, що у її сина є вебсайт, на якому є його контактна інформація. Хоча вона ніколи не заходила на цей сайт, хвилюючись, що завдасть болю, однак, цього разу почуття відповідальності перемогло її страх — вона набрала його номер.

«На мій подив, розмова пройшла добре. Почувши мій голос — син зрадів, і ми розмовляли понад дві години», — сказала Мілена. Під час наступних бесід вона дізналася, що син почував провину всі ці роки. Він також здивувався, що мати не звинувачувала його в тому, що він тоді її кинув, і захотіла знову з ним зв’язатися.

Практика Фалунь Дафа допомогла Мілені возз’єднатися із сином через вісім років

Почувши, що ця зміна відбулася завдяки Фалунь Дафа — його зацікавила практика. Кілька тижнів тому він познайомився з багатьма практикувальниками під час заходу Фалунь Дафа і відчув гордість, що його мати теж практикує. «Хоча моєму синові вже за 40, він міцно обняв мене, як у дитинстві, і голосно крикнув: “Це моя мама!” — розповідає Мілена. — Мене це так зворушило, адже я вже втратила надію, що ми зможемо коли-небудь відновити наші стосунки».

Суперечки між братами й сестрами зникли

У Лоренца, найстаршого в родині, є молодший брат і чотири сестри. Коли його батьки планували оформити земельну ділянку й будинок на його ім’я за низькою ціною, усі погодилися, крім однієї сестри.

«Якби я не практикував за Фалунь Дафа, то розізлився б — рішення прийняли мої батьки», — сказав Лоренц. Але Фалунь Дафа навчив його дивитися на проблеми під іншим кутом і бути уважним до інших. Його сестра навела кілька дивних причин, намагаючись перешкодити — тієї миті інші брати й сестри сказали, що вони підтримають рішення батьків.

Лоренц відкликав контракт і сказав, що почекає, поки родина дійде згоди. Він сказав, що житиме спокійно, незалежно від того, чи володітиме цим капіталом. Зокрема, він добре пам’ятав, чому його навчив Фалунь Дафа:

«…те, що має належати тобі, не пропаде, а того, що не призначене тобі долею — не завоюєш» (лекція сьома, «Чжуань Фалунь»).

Сестра довгий час не розмовляла з Лоренцом, але пізніше вони змогли налагодити відносини. Інші члени сім’ї — усі християни — також були здивовані, що Фалунь Дафа зміг так сильно його змінити. Вони знали, якби не практика, він найняв би адвоката, щоб виграти справу. Завдяки цьому вони зацікавилися тим, що вивчає Лоренц, і прочитали інформаційні матеріали Фалунь Дафа.

Чоловік-алкоголік змінився

Урсула з центральної Німеччини жила в депресії через свого чоловіка — маючи поганий характер, він проявляв агресію й навіть бився з людьми. «Щоразу, виходячи з ним із дому, я нервувала», — згадує вона. Якщо її чоловік пив надто багато та вступав у перепалку з іншими, вона не могла його зупинити. «Єдине, що могла зробити, — це чекати, поки він протверезіє, і поговорити з ним», — сказала вона. Через це вони часто сварилися.

Тільки-но Урсула почула про Фалуньгун, то відразу почала практикувати. Тоді переслідування практики Комуністичною партією Китаю (КПК) лише почалося. Помітивши, що багато німецьких газет публікують негативні повідомлення про Фалуньгун, використовуючи інформацію, надану ЗМІ КПК, її чоловік почав турбуватися. Одного разу, коли він спробував перешкодити їй піти на захід Фалунь Дафа, Урсула простягнула йому дві лекції Майстра Лі Хунчжи, засновника практики, «Проповідь Закону на Європейській Конференції Фа» і «Проповідь Закону на Конференції Фа у Швейцарії». «Прочитай ці проповіді, і тоді поговоримо», — запропонувала вона.

Прочитавши лекції, її чоловік дізнався, що пропаганда КПК про Фалуньгун є брехнею. Цікавлячись тим, що ще вивчає Урсула, він почав читати «Чжуань Фалунь», головну Книгу Фалуньгун. Якось, у вихідні, вирушаючи на відпочинок — її чоловік побачив гігантського 30-метрового Будду, що підноситься над вершинами дерев соснового лісу. Лише тоді він, що виріс у католицькій родині, зрозумів, що Будди існують.

Прочитавши «Чжуань Фалунь» тричі, він повірив у принципи «Істина, Доброта, Терпіння» й облишив бійки. «Мені дуже шкода тих, кого я кривдив і бив у минулому», — сказав він. Урсула теж позбулася напруги й страху, бо сварки в її сім’ї припинилися.

Урсула дуже вдячна Фалунь Дафа за те, що ця практика повернула її до щасливого життя

Розтопити 15-річний лід

Соня з Австрії розлучилася зі своїм батьком 15 років тому. Усе, що вона пам’ятала з дитинства, було його пияцтво й жорстокість. Коли їй виповнилося 14 років, мати подала на розлучення й забрала її з цього негативного середовища.

Подорослішавши, Соня почула про Фалунь Дафа від подруги та почала практикувати. Дізнавшись про кармічні борги — зрозуміла, що страждання, які вона відчувала в дитинстві, могли бути пов’язані з її кармою. Вона не лише змогла відкинути ці болючі спогади, але також намагалася пробачити своєму батькові — тож її напруга пропала, а на її місце прийшло відчуття щастя.

Одного разу вона подумала про свого батька і вирішила зустрітися з ним. «Врешті-решт, я тепер практикую, і маю розповісти йому, який прекрасний Дафа». Соня поїхала в те місце, де раніше жила, але подорож виявилася не такою простою — її батько не вибачився за минуле — вона засмутилася. Почуття було настільки сильним, що в неї виникло бажання йому все випалити. «Однак, як практикувальниця, я стрималася, проявивши терпіння — було нелегко, та я змогла це зробити», — розповіла вона.

Відтоді Соня регулярно відвідувала свого батька й ділилася з ним радістю вдосконалення за Фалунь Дафа. Її батько також дуже змінився й налагодив стосунки у своїй сім’ї. «Щоразу, коли я туди приїжджала, він радів нашій зустрічі», — додала Соня.

Німеччина. Кореспондент «Мінхуей»

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
  • СХОЖI МАТЕРIАЛИ:

    Шукаємо схожі...