Фалунь Дафа в Україні і в світі

Практикувальники Дніпра провели заходи на честь Всесвітнього дня Фалунь Дафа

Практикувальники Фалунь Дафа Дніпра 13 травня 2021 року провели акцію в сквері Героїв Майдану, який розташований у центрі міста. За допомогою листівок, спілкування з перехожими, демонстрації вправ, плакатів і стендів практикувальники Фалуньгун у вечірній час розповіли перехожим про Всесвітній день Фалунь Дафа.

Свято відзначають з 2005 року проведенням масових заходів і парадів у різних містах світу.

Цього сонячного надвечір’я багато жителів міста поверталися з роботи, деякі відпочивали з дітьми у сквері, тому завдяки заходу багато людей змогли дізнатися про це свято і про саму практику.

Захід у Дніпрі на Всесвітній день Фалунь Дафа
Захід у Дніпрі на Всесвітній день Фалунь Дафа

«Це якраз те, чого нам не вистачає»

Увагу багатьох привернув спокійний гармонійний душевний стан практикувальників, що виконували плавні медитативні вправи, а також слова Істина Доброта Терпіння на прапорі. Лунали слова перехожих: «Це якраз те, чого нам не вистачає». Чимало людей висловлювали бажання практикувати, а також цікавилися, де в місті розташований пункт практики для занять.

Одна жінка середніх років, яка займається багато років тайцзіцюань, також зацікавилася практикою Фалуньгун і взяла у практикувальників матеріали для ознайомлення.
Дізнавшись про те, що 13 травня також збігається з Днем народження Майстра Лі Хунчжи, засновника вчення, молода пара попросила практикувальників показати фото Вчителя та зацікавилася практикою.

Захід у Дніпрі на Всесвітній день Фалунь Дафа

«Як таке взагалі може бути в наш час?!»

Одна жінка, прочитавши на плакаті слово Терпіння, сказала роздратовано: «Скільки вже можна терпіти?». Але практикувальники Фалуньгун роз’яснили їй глибше і ширше цей принцип Усесвіту, після чого жінка погодилася з практикувальниками й після спілкування з ними знайшла душевну рівновагу.

Крім ознайомлення уіх охочих із основами самовдосконалення по Фалунь Дафа та вправами, практикувальники розповідали про жорстоке переслідування своїх однодумців у Китаї — там до сьогодні, ось уже понад 20 років, тривають жорстокі репресії з боку держави*.

*У 1999 році тодішній генсек керівної комуністичної партії Китаю розв’язав жорстокі репресії щодо практикувальників Фалуньгун, назвавши свої дії «боротьбою матеріалізму з ідеалізмом». Затриманих примушують відмовитися від своїх переконань, пройти класи ідеологічного перевиховання, їх тримають за ґратами, катують.

Четверо молодих хлопців прочитавши інформацію на стенді про репресії в Китаї і про насильницьке вирізання органів, дуже здивувалися і сказали: «Як таке взагалі може бути в наш час?!»

Вправи Фалунь Дафа
Захід у Дніпрі на Всесвітній день Фалунь Дафа
  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic