Фалунь Дафа в Україні і в світі

Коли одужує життя

Медицина стала моїм покликанням у житті, а кар’єра лікаря — джерелом натхнення, неминучих випробувань, усвідомлення важливих речей. Але, оцінюючи по справедливості, ще більше відкриттів принесло знайомство з Фалунь Дафа (або Фалуньгун).

Про цю практику вдосконалення я дізнався від знайомого, що працює програмістом. Він розповів, що займається вже багато років — забув про втому від постійних стресів і перевантажень на роботі.

Удосконалення за Фалунь Дафа допомогло йому ефективно контролювати свої думки й почуття, дало змогу усунути витрати сил на нескінченні й безглузді прояви злості, образ і конфліктів. Водночас самоконтроль допоміг йому раціонально планувати свій день, свої дії, та й загалом своє життя.

Почавши займатися, я відчув справедливість усього, про що розповідав знайомий. У вдосконаленні відчув ту силу, яку несе принцип «Істина». Чесність перед самим собою, самоаналіз із позиції накопичених століттями глибоких знань — усе це дає змогу ясно бачити свої проблеми й недоліки. У повсякденному житті їх не помітиш.

Фалунь Дафа вчить піклуватися про інших

Турбота про дружину, дитину, любов до них — найважливіша частина й гордість мого життя. Але скільки виявилося в цих почуттях прихованого егоїзму, прагнення ставити свої інтереси, думка, своє «я» на перше місце, скільки образ, невдоволення — усього не розповісти.

Фалунь Дафа ж вчить піклуватися, щонайперше, про інших, думати про інших. Те ж саме я виявив у відносинах з колегами й пацієнтами на роботі, що також послужило стимулом для виправлення характеру й поліпшення мого середовища.

У різних країнах проводилися дослідження оздоровчого впливу практики Фалунь Дафа, згідно з якими одужання відзначено у 70-90 % людей, що набагато перевищує показники сучасної медицини. Люди, які брали участь у дослідженнях, говорили, що поліпшення починалося з душевного, морального оздоровлення.

Гадаю, секрет і могутність Фалунь Дафа саме в цьому, у трьох простих принципах — Істина, Доброта, Терпіння. Але дотримуватися їх нелегко, іноді не виходить, і я зриваюся. Важливе завжди дається нелегко. Коли мудрість, доброчесність і терпимість до недоліків людей, що тебе оточують, стають не чимось поверхневим, а частиною самого тебе, результат перевершує всі очікування.

Вважаю, що саме так одужує наше життя і налагоджується наша доля.

Олександр Пудовкін, лікар

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
  • СХОЖI МАТЕРIАЛИ:

    Шукаємо схожі...