Фалунь Дафа в Україні і в світі

Дві історії: ревматичний артрит і черевна пухлина зникають після практики Фалуньгун

Ревматичний артрит зникає після практики Фалуньгун

Мені шістдесят років, і я з села Хуацзяо міста Вуксю провінції Хубей. Я страждала від серйозного артриту з 1992 року. Жоден суглоб в моєму тілі не працював, і я була паралізована протягом двох років. Хоча пізніше мені стало краще, я не могла виходити на прогулянку, і я була в змозі ходити лише спираючись на стіну. Я не могла працювати протягом багатьох років. Мене відправляли в Сянінь, Хуньху і в інші місця на лікування багато раз, але безрезультатно. Майже кожен в моїй області знав, що у мене була ця хвороба, і люди говорили: “Якщо Ваша хвороба зникне, це було б диво”.

По щасливому збігу, в серпні 1996 Фалуньгун благословив мене. Практикуючі запропонували членам моєї сім’ї показати відео лекції Учителя Лі Хунчжі в моєму будинку. Я чула, що це була цілісна система вдосконалення душі і тіла, і вона викладалася безкоштовно. Мені вона дуже сподобалася, і я захотіла практикувати її.

З тих пір, я вивчала Фалуньгун старанно. Спочатку я виконувала рухи вправ дуже повільно, тому що мої руки і ноги не були гнучкими. Через один тиждень, я відчула, що мої кінцівки стали гнучкішими, і я вже могла рухати руками. Після одного місяця я відчула очищення тіла: мене морозило, виник пронос і блювота кров’ю, а також один за іншим виявилися інші ознаки. Я відчула себе набагато краще після цього.

У другому півріччі того року, я вже могла виконувати роботу на фермі. Тепер я можу і орати, і розпушувати поле, збирати урожай і нести рис на своєму плечі. Відчувається неначе хтось підштовхує мене, коли я йду. Сільські жителі, які знали, що у мене був важкий артрит, і що стали свідками мого несподіваного одужання, переконалися в тому, якою чудовою практикою є Фалунь Дафа. Багато людей почали вивчати Фалуньгун після цього.

Черевна пухлина зникає після початку практики

Мені більш 40-ка років, і я з села Дацзінь міста Вуксю провінції Хубей. До того, як я дізналася про Фалуньгун, у мене був черевний біль, починаючи з 1990, і я була діагностована помилково, і лікувалася від жіночої хвороби в лікарні. Проблема стала серйозною у 1994, і мій біль посилився.
Я торкнулася свого живота і виявила три тверді пухлини, кожна розміром з яйце. У місцевій лікарні за допомогою ультразвука визначили, що у мене в черевній області є пухлина. Я пала духом. Поступово я стала жовтою і худою і важила приблизно 70 фунтів.

Вірно, що Небеса ніколи не закривають всі виходи. У квітні 1996 Фалуньгун поширився в моїй області. Я отримала шанс вивчати Фалуньгун. Було радісно, що незабаром після того, як я дізналася про Фалуньгун, моє тіло було повністю відрегульоване. Черевний біль поступово зменшився. Після трьох місяців практики у мене впродовж місяця виходили кров’яні згустки через стул. З тих пір у мене зник біль у животі, і пухлина дивним чином зникла. Раніше у мене не було сил ходити, піднімати воду або прати білизну. Я повинна була відпочивати двічі, поки піднімалася вгору по сходах. Тепер я відчуваю себе енергійною, і вага мого тіла збільшилася майже до 100 фунтів. У мене чудовий колір обличчя і я знайшла внутрішній спокій. Незалежно від того, що я роблю, я відчуваю себе невимушено.

Всі говорять, що я помолоділа.

Джерело

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
  • СХОЖI МАТЕРIАЛИ:

    Шукаємо схожі...